Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç | Galatasaray 6-0 Maccabi Netanya | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç | Galatasaray 6-0 Maccabi Netanya | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç | Galatasaray-Maccabi Netanya | 6 Ağustos

bu adam konfederasyon maçlarında oynamadımı?

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç | Galatasaray-Maccabi Netanya | 6 Ağustos

Elano hazir bence en son Konfederasyon'da oynadi.Antep macinin son 30-20 dk si alabilir Rijkaard.

hangi kanalda mac

futbolsmart gosteriyor liveonsat

insAllah eurofutbol gostermez

Formalite maçı bence, hangi 11le çıkarsak çıkalım turu kaptırmayız. Bence hafta sonunu düşünüp as oyuncularımız dinlendirilmeli.

serdar eyliğin ve uğurun oynaması keitanın bu sefer 45 dk forma giymesi lazım...

konfederasyonda 2 maçta 85 dakika görev almış 3asisti var.

kupayı getiren golün asisti bunlardan bir tanesi :)

konfederaayon kupasında hiç oynamamış görünüyor??? resmi siteye baktım.

hatta As 3-4 oyuncu da hep yedek kalmış.

Ama yinede hazır bencede Keita gibi 10 gün içinde hazırlanır.

elano bu maçta oynayamaz listede adı yok ;)

Şov maçı bekliyoyorum as kadro çıkarsa . Hazır tutmuşken israillileri 2-3 golle göndersek olmaz ayıp ayıp :D

Bu sene hersey cok guzel olacak.

Bu maclar daha formalite..

In HALDUN we trust and also RIJKAARD...

tabiki ilk onbir oynayacak arkadaslar

hele sistemi oturtalim sonra yedeklerle de cakariz millete

ama once sisteme alismali oyuncular

Burada çok farklı kazanırız. Bazı oyuncuların yerine oynamayan oyunculara şans verilmeli diye düşünüyorum. Sabri'nin yerine Uğur Gökhan'ın yerine Emre Güngör Baros'un yerine Nonda'ya şans verilebilir.

Umarım Keita ilk 11de başlar.

Performansını çok merak ediyorum.

keita uğur uçar nonda emre aşık emre güngör serdar eylik aydın bunlar ve buna benzer forma şansı bundan sonra az olacak ilk 11 için konusuyorum oyunculara bir şans verilmeli.bu saydıgım isimlerden keita hariç gerisi sezonun geri kalanında yedek kalabilir o yüzden bu maçda sans verilmeli bence zaten formalite maç

bilmiyorum duydunuz mu emre çolak kiralık listesine konulmuş sanırım 8 futbolcuyla birlikte

Zaten skoru aldık. Bu maçta Emre Güngör, Uğur, Alpaslan, Linderoth, Nonda, Serdar gibi oyuncuları oynatmalı ki hepsi olmasa da birkaçının oynayacağını düşünüyorum..

Zaten skoru aldık. Bu maçta Emre Güngör, Uğur, Alpaslan, Linderoth, Nonda, Serdar gibi oyuncuları oynatmalı ki hepsi olmasa da birkaçının oynayacağını düşünüyorum..

Hepsi oynamalı. O liste'ye Popescu'yu ayrıca eklerim.

------------L.Franco------------

U.Uçar-M.Akça-E.Güngör-A.Erdem

-----------T.Linderoth-----------

----B.Özbek----------A.Turan----

A.Keita------S.Nonda------S.Eylik

kesinlikle rakip ilk maçın skoruna bakılarak rakip hafife alınmamalı..yedek kadro çıkmamalı...Galatasaray'ın çıkabileceği en iyi kadrolardan biri ile çıkması gerekir...Galibiyet ülke puanı açısından da önemli...

Üst Alt