Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç | Galatasaray 6-0 Maccabi Netanya | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç | Galatasaray 6-0 Maccabi Netanya | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç | Galatasaray-Maccabi Netanya | 6 Ağustos

As kadroyla cikariz gibime geliyor.Gaziantepsporun provasi olur.Macida 4 yada 5 gol atarak kazaniriz insallah.

Cevap: Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu 2. Maç | Galatasaray-Maccabi Netanya | 6 Ağustos

Biletler hakkında bilgisi olan varmı ?

Son durum nedir, maç gününe kalırmı bilet

Maça gitmek isteyenler , elimde bi bilet var ilgilenenler özel mesj atabilirler.

Fenerin maçıda aynı saatte cafe'de gerginlik olacak gene tüh ya,bıktım fenerli dövmekten :D

Yarin olsa cabucak ya, özledim takimimi.

--------------Leo Franco--------------

--Sabri--E.Güngör--Servet--Alparslan--

------------M.Sarp----Ayhan---------

-----------------Arda-----------------

-----Keita------Nonda------Serdar-----

Böyle bir kadro bekliyorum.

elanoyu ilk lig maçında da zor görürüz gibime geliyor.. kendisi hiç hazır değil, hazır olması için en az 2 hafta lazım.. Ki Riijkard da hazır olmayanları oynatmaz...

-----------leo---------

uğur--emreg.--servet---balta

-----------tobi---------

-----ayhan------ARDA------

keita--------------serdar--

---------baros------------

Netanya maçı için bu kadroyu görmek istrim..

evet super olur :ka19:

Rahat bir maç izleyeceğimiz için mutluyum.

Yaa bir seye takildim ben , Rijkaard Elano'yu eksigi oldugu icin yarin oynatmayacagini soylemis Elano oynayabilir mi ki hazir olsa :confused::cool:

Şifresiz yayın yok herhalde? Gene internete sarılıcaz anlaşılan :)

Üst Alt