Avrupa Ligi F Grubu | Sturm Graz 1-0 Galatasaray | 16 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Sturm Graz 1-0 Galatasaray | 16 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Sturm Graz 1-0 Galatasaray | 16 Aralık | Maç Sonucu

mqçın skoru hıc önemlı degıl bence önemlı olan 2 nokta gözume carptı

1Ayhan akman:bır adam nasıl boyle coker formsuz olur anlıyamıyorum hele bır atak vardı kı bumacta sınırlerımı tepeme cıkardı sagolsun neyse jübilesini görmek isterdik ama ona da anadolu takımları gözüküyor artık.

2)TARAFTAR:aslında biliyorum deplasman dıyeceksınız haklısınız lıg maclarında yazsam daha mantıklı olurdu ancak artık yeter elbet bu sorularıma cevap verebılecek kişiler vardır

1.)bu kadar uyuşuk melodileri bilerek mi seciyor bu adamlar

2.)söz yazarlarımız neden bu kadar beceriksiz arabesk nagmeler kullanılıyor

3.)takımı ateslemek yerıne uyutmayı nasıl göze alıyorsunuz

4.)avrupa maçına çıkmısız hala sen varya sen le baslayıp k...fenere k.... kartala gibi saçmasapan tezaurat kullanmanın amacı nedır?

biraz sert olabılır ama bu sezon uA gercekten gun gectıkce kötüye giidiyor ve bi ses cıkarma hakkım oldunu dusundum

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Sturm Graz 1-0 Galatasaray | 16 Aralık | Maç Sonucu

mqçın skoru hıc önemlı degıl bence önemlı olan 2 nokta gözume carptı

1Ayhan akman:bır adam nasıl boyle coker formsuz olur anlıyamıyorum hele bır atak vardı kı bumacta sınırlerımı tepeme cıkardı sagolsun neyse jübilesini görmek isterdik ama ona da anadolu takımları gözüküyor artık.

2)TARAFTAR:aslında biliyorum deplasman dıyeceksınız haklısınız lıg maclarında yazsam daha mantıklı olurdu ancak artık yeter elbet bu sorularıma cevap verebılecek kişiler vardır

1.)bu kadar uyuşuk melodileri bilerek mi seciyor bu adamlar

2.)söz yazarlarımız neden bu kadar beceriksiz arabesk nagmeler kullanılıyor

3.)takımı ateslemek yerıne uyutmayı nasıl göze alıyorsunuz

4.)avrupa maçına çıkmısız hala sen varya sen le baslayıp k...fenere k.... kartala gibi saçmasapan tezaurat kullanmanın amacı nedır?

biraz sert olabılır ama bu sezon uA gercekten gun gectıkce kötüye giidiyor ve bi ses cıkarma hakkım oldunu dusundum

Kesinlikle katılıyorum.

Ayhan'ın askerlik sorunu da bulunduğu için devre arası ya da en geç sezon sonu yurtdışında bir takıma gidecektir.

Taraftara ne çözüm bulunabilir bilmiyorum ama maçlarda ben bile sıkılmaya başladım bu tezahüratlardan futbolcular iyice bunalmıştır bana göre. Takımın 60lardan sonra gol yemesinin sebebini de bu uyutan melodilere bağlıyorum.

Valla şu dandik maçın tek faydası oldu. Servet'in koca bir balon olduğu, Barış'ın futbolu çok net bilmediği, Aydın'ın ise bank Asya liginde bile ilk 11'de sahaya çıkamayacağıdır. Zamanında bu Aydından bi halt olmaz dediğimizde ateşli savunucuları şimdi fıs olmuşlar. normaldir.

Servet'in topu oyuna sokma denemelerinin yanında Emre Aşık'ın oyunu adeta Marquez gibi kaldı o kadar kötüydü Servet. Topu eveleyip geveleyip diğer stopere atmak güzel oynamak mı oluyor acaba? Ayhan'a ne demeli ilk yarıda ileriye dönük 1 pası var gerisi tamamen geri pas! Rijkaard lütfen gereksiz hallerde geri pas yapanı paf takıma yollasın izlerken dayanacak gücüm kalmadı artık. Hıncal Uluç'un dediği gibi Ayhan'ın istatistikleri sahte şu kadar pas, bu kadar isabertli vs. çünkü Ayhan'ın pasları sağa-sola ve %80 geriyedir. Bu akşam tipik bir Ayhan performansı izledik. Caner ve Alparslan'a birşey diyemem daha yeniler adamlar takıma ne kadar birlikte oynayıp uyum sağladılar ki. Derler ya ne verdin ki ne bekliyorsun. Barış 1 doğru yaparsa, 10 yanlış yapıyor. Keita bu takımda 11 yapılırken tahtaya ismi yazılacak ilk adamdır bence. Aykut hakkında birşeyler söylemek gereksiz. Kalecilik hünerlerini Skibbe'nin döneminde ve öncesinde gördük, görmeye devam ediyoruz(!). Franco yanında Buffon yani o kadar söylüyorum.

Aydın yaşı 22 hâlâ genç statüsünde angarya maçların, son 5-10 dakikaların zaman öldürmek amaçlı değiştirilen adamı olmuş çıkmış. Bu akşam ki maçta Aydın'a kızmadım kesinlikle yeteneği o kadar, mevkisi değil. Asıl ben Aydın'ı tek forvet olarak sahaya süren Rijkaard'a köpürdüm ! Akıl var mantık var Aydın'ın bu yükü kaldıramayacağı belli. Şahsen ben kadroyu gördüğüm anda anladım bunu. Aydın bugün Rijkaard'ın sayesinde taraftarın gözünde ne oldu? Cem Sultan var altyapıda madem gazozuna maç al oynat 1 maçlığına ölür müsün be adam ! Bir çuval inciri berbat edecekse hiç denenmemiş, taze bir fidan Cem Sultan berbat etsin belki yeni bir forvet kazanacak takım biraz cesaret istiyorum Rijkaard'tan. Anlayamıyorum 150 kere denenen ve olmayacağı sonu belli olan bir roman gibi bilinen Aydın'daki ısrarını Rijkaard'ın anlayamıyorum! Bu takımdan bu forvet sıkıntısı olacaksa Özgürcan neden gönderildi? Necati niye aforoz edildi? Cem Sultan'ın 35 yaşına gelmesi mi bekleniyor pişmesi ve oynayabilmesi için?

Bu maç gazozuna bir maçtı önemli değil ama bu bir lig maçı ya da eleme maçı da olabilirdi!

Ne olursa olsun, 2-3 tane gol pozisyonu yakalayabilmeliydik. Bırakın gol pozisyonunu kaleye bir şutumuz bile yok.

Söz Galatasaray ise heryerden rekor alınır ama heryerde rekor bırakılabilir.Seri meri hiç önemli değil.

Yedeklerimizin ne halde olduğunu görmüş olduk..

Aydın çıldırttı beni..

Barış ve Ayhan da..

Sabri'nin gözünü seveyim ben.Nasıl aradı gözlerim onu.

Keita'ya teşekkürler.Herzamanki gibi mükemmel..

Aykut'a diyecek laf bulamıyorum.Sivas maçında beni delirten Aykut,kendine yakışır saçsapan bir gol yedi.Ayakta kalsa,top kucağındaydı.Devre arası başka bir ekibe satılmalı.

Belki Barış'tan yedek olabilir,ama Aydın,Ayhan,Aykut kendine yeni kulüp bulmalı.

Ha Bir de Servet.Yurt dışına 3 e 5 e satılmalı..

Bu Aydın niye sayılmaz hala ? Çıldırttı ulan maçta beni . :eek:

aykut ısrarından vazgeçmek lazım bunu görmüş olduk. yedek kalecimiz kesinlikle ufuk olmalı.servet sadece ikili mücadelerde iyi geri kalanı fos, büyük takım yada kaliteli bir takım oyuncusu olamaz. mücadelesine eyvallah hırsını eyvallah ama o da geçen seneydi bu sene tümden berbat. satalım gitsin bence

alpaslan caner ayhan linderoth bu adamlarda ısrar edilmesinde artık mana yok temizliğe bunlardan başlanıp emre güngör ve zanı da ekleyerek devamı getirilmeli.

barış rijkaard dan futbolunu geliştirme adına ne yapıp edip birşeyler kapması lazım yoksa bu gidişle ona da sallamaya başlayacağız.

aydın vurdumduymaz gamsız asalak bir futbolcu olarak devam ediyor sağolsun. gram ilerleme yok. ona verilen şansın yarısı serdar a verilse bir arda daha çıkardı eminim.

keita e.aşık ve sonradan giren sarp dışında maçı ciddiye alan adam yoktu takımda.şu köy takımını 2 maçta da yenemeyen bu takıma ve bu futbolculara yazıklar olsun demek istiyorum. bu takıma mesaisini harcayan her yere beraber giden takımla yatıp kalkan gönülden çalışan başkanımıza ayıp ediyorlar onun için üzülüyorum

Abartmayin beyler sonucta dun gece sahada daha once birbirleriyle hic oynamamis yedek agirlik bi kadro vardi.Ek olarak grupta liderligi garantilememizin faktorude vardi yenilgide.

Evet boş kaleye gol atamayacak kadar yetenekli .

Gol atıp atmaması da çok önemli değil aslında.Çok durgun ve sessiz olması dikkatimi çekiyor.Onun gibi genç futbolcuların hırslı, çevik ve daha heyecanlı olması gerekir.Forvet pozisyonunda oynatılması da yanlıştı bana göre.

Aydın dün kötü oynamış olabilir aslında bunu da problem etmem, forvette oynamaya da alışkın değil sonuçta ama önemli olan; adamı yakından gösteriyorlar, golü kaçırdığı için veya kötü pas attığı, topu kaptırdığı için en ufak bir üzüntüsü, bir "ah be" deyişi falan yok. Önüne bakarak gayet sakin biçimde geri dönüyor. Yani öyle olunca da eline gelen bu belki de son fırsat umrunda değilmiş gibi bir görüntü çıkıyor. Yahu, Rijkaard gibi bir hoca gelmiş başına, sana defalarca şans vermiş, biraz umutlandırmışsın da sene başında bizi, ama azcık daha gayret be adam, azcık daha heyecan, Avrupa Ligi maçı bir de bu. Mesajı da vermiş hocan, göstersene kendini. Atıyorum Kewell'a bakın, maç veya skor önemli değil, adam kanattan girmiş mesela ortaya top çevirmek istiyor top rakibe çarpıp kornere gidiyor. Adam resmen üzülüyor "tüh geçiremedim" diye üstelik zor pozisyonda. Arkadaşına işaret ediyor, elleri ile değilse bile bakışları ile özür diliyor, üzüntü ile dudaklarını büküyor veya mimiklerinden anlıyorsunuz durumu. Aydın ise gayet rahat pozisyonda pası atamıyor, ondan sonra onun klasik bir koşu stili var geri dönerken ağır adımlarla, sanki az önce bir pozisyonu harcamamış, önemli bir atağı olumlu kullanan kendisi değilmiş gibi kafasını önüne eğip ormanda kros yapar gibi yerine dönüyor. Hani antremanlarda koşu yaparken futbolcuların anlamsız suratları olur ya fotoğraflarda, boş koşu suratı, aynen öyle yüzü. Bu kadar umursamaz olmasını anlayamıyorum işte, çözemiyorum. Böyle olunca, azıcık hırs falan bile olmayınca da verilen şansları bundan sonra da değerlendireceğine inancım kalmıyor Aydın'ın. Mesela ben onun kaçırdığı golü kaçırayım dövünürüm, taraftar halimle dövünüyorum burada.

Üst Alt