Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 3-1 FC Steaua Bucureşti | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 3-1 FC Steaua Bucureşti | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 2-1 FC Steaua Bucureşti | İkinci Yarı

fb nin duran topları artık yemiyor Türk takımları köy takımları yiyor.

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 1-1 FC Steaua Bucureşti | İkinci Yarı

fenere burda kimse sevgilerini iletmezken nasıl durabiliyolar anlamıyorum ben gidicem fener forumuna benim takımımla dalga geçicekler makara yapıcaklar bende orada görüşlerimi belirticem ilginc gercekten demekki bu arkadasımızda iyi mide var kaldırabiliyo

Mide ile ne alakası var? Hiç mi Fenerbahçe'li arkadaşın, eşin, dostun, akraban yok? Onlar seninle hiç mi dalga geçmediler siz kötüyken? Noldu hayat boyu görüşmeyecek misin şimdi onlarla? Bu ülkede nerden baksak 20 şer milyonluk iki kulüp taraftarı var. Ne Fenerbahçe'lilerden kaçabilirsin ne de Galatasaray'lılardan... Beraber yaşamayı öğrenmek, hoşgörülü olmak zorundayız bence...

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 2-1 FC Steaua Bucureşti | İkinci Yarı

Fener'in bu maç her türlü....

Yenilmeme gibi bi ihtimal söz konusu değil tahminim.

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 1-1 FC Steaua Bucureşti | İkinci Yarı

Mide ile ne alakası var? Hiç mi Fenerbahçe'li arkadaşın, eşin, dostun, akraban yok? Onlar seninle hiç mi dalga geçmediler siz kötüyken? Noldu hayat boyu görüşmeyecek misin şimdi onlarla? Bu ülkede nerden baksak 20 şer milyonluk iki kulüp taraftarı var. Ne Fenerbahçe'lilerden kaçabilirsin ne de Galatasaray'lılardan... Beraber yaşamayı öğrenmek, hoşgörülü olmak zorundayız bence...

ne alakası var arkadasım benim demek istedigim baska ben olsam f..b forumlarında takılamam bünyem kaldırmaz sinirlerim bozulur. neyse herkesin düşüncesi kendine .kal saglıcakla

Şahin Koç arkadaşımın demek istediği niye Galatasaray forumunda alex denen zatı sevdirmeye çalışıyorsun..

ne alakası var arkadasım benim demek istedigim baska ben olsam f..b forumlarında takılamam bünyem kaldırmaz sinirlerim bozulur. neyse herkesin düşüncesi kendine .kal saglıcakla

Futbola bakışımız farklı... Futbol herşey değildir bence, eğlenilecek sevinilecek birşeydir.

spiker amma fenerli

blica adamı ayağa kaldırıyor işte centilmenlik bu diyor. fener 2-0 yenik olsaydı acaba o hareketi yaparmıydı bliş..

Yuh, Cesar'ın hakkı Cesar'a..

Harika attı Alex.. Kendi taşıdı, kendi attı..

kaptana bakin rakip adam yerde yatarken devam oynuyor iste fair play budur

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 3-1 FC Steaua Bucureşti | İkinci Yarı

ulen Alex :D küçük takımların adamısın :D bide Chelsea'ya oynasaydın böyle :D

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 3-1 FC Steaua Bucureşti | İkinci Yarı

Siirt jetpa bile yener bunları.Adam 30 metre top sürüyor 1 Allahın kuluda önüne geçmiyor.

Beyler nasıl olur bir takım bu kadar küçülebilir.Benim geçen izlediğim Steau bu olamaz!

Hiçbir oyuncusu kalmamışki bunların.

Üst Alt