Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 3-1 FC Steaua Bucureşti | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 3-1 FC Steaua Bucureşti | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK - FC Steaua Bucureşti | 5 Kasım | 22:05 |

Samed ben %100 fenerin kazanmasını istiyorum. Yenemese bile kesinlikle yenilmmemeli. Romenlerle büyük bir puan savaşı içindeyiz. ŞL ne direk 2 takım göndermenin yolu bunlardan geçiyor. Açıkcası Avrupa da fener kupa fln alamasın onda fanatiğim amna kesinlikle çeyrek ve yarı ya gitmesini isterim.

Türk takımları olmayınca ŞL de izlenmiyor UEFA da.. İşin gerçeği bu.

Katılıyorum. Fenerbahçe kazandığında Galatasaray'a Galatasaray kazandığında Fenerbahçe'ye yarıyor çünkü ülke puanı da etken sıralamalarda ve bazen öyle oluyor ki klasmanda 0.000 yani noktadan sonraki 3 basamaklı sayıda 5-6 takım diziliyor.

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK - FC Steaua Bucureşti | 5 Kasım | 22:05 |

Steaua berbat bir takım.. 3 maçta gol atamamış bir takım ki bu maçların 2 tanesi kendi sahasındaydı, burdan puan muan alamaz, banko fener alır.

Kazanırlar da diyemiyorum kazanamazlarda Daum'un ne yapacağına bağlı :asd: :asd:

Yinede Daum'a rağmen şansları yüksek.

Bence evlerinde ikinci puan kayıplarını yaşayacaklar.:)

Steua da bu sezon hiç ışık yok,geçtiğimiz sene bizi eleyen takım oslaydı fenere 1 puan bile vermezlerdi istanbulda ama şu anda 5 kuruş etmiyorlar.

Fener maçı alır ve rotasını lige çevirir güzelde bir ara var sakatlarınıda iyileştirip yine ligde seri yakalar ne yazıkki :(

1-0 olsun Steaua nin olsun

Cristian ın bacağını kırın futbol hayatı bitsin.

1 verdim iddaa da yamuk yapmayın bak :D

Şu Steauya elendik birde şampiyonlarligine giremedik :mad:aklıma geldi gene :mad:

Üst Alt