Avrupa Ligi - Rakibimiz Atletico Madrid - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi - Rakibimiz Atletico Madrid

Cevap: Avrupa Ligi - Rakibimiz Atletico Madrid

Arkadaşlar bu takımı takip edeniniz varmı ? :eek: son 2-3 maçtır çoştular gelene geçene 4-5 sallıyorlar :eek:

Çok rezil bir futbolları vardı ne oldu birden anlamak mümkün degil ?

Kac gündür, hemen hemen her gece bu mac aklima giriyor. Özledim cildirmayi, ayni gecen seneki cildirdigimiz Benfica, Olympiakos, Berlin, Bordeaux ve sonu hüsran olsa Hamburg maclari gibi. Madrid'e atilacak tek bir gol olsa cildirmaya özledim ! Haydi tam zamani simdi, gel artik 18 Subat gel !

Daha dün Deplasmanda Getafeye yenildiler.. Allahım bize kadar form tutmasınlar da eleyelim yolumuza devam edelim.

Anlamadım bu takım nası bişi ya?1 hafta süperler 1 hafta çok kötü.Stadlarının zemini de çok kötü gözüktü bana.

Madrid maçlarını izlediğim kadarıyla şunu söyleyeyim hiçbir zaman takım oyunu oynamıyorlar birkaç maçtır bulduklarını atıyorlar 4-0 yendikleri maçta bile iyi oynadıklarını söyleyemem.

Dengesiz performansları var ve bizden önce ve sonra Barcelona ve Valenciayla oynayacaklar. Salvionun da takıma adapte olması gecikirse daha iyi olacak bizim için. Defansımız sağlam olursa kazanırız gibime geliyor.

A. MAdrid bu sene İspnaya'nın Kasımpaşa'sı. Hiç korkacak çekinecek bir şey yok. Orada 3 atıp geliriz, buradaki maçta da bizimkiler yatar sıkıntıdan patlarız.

Durumları kötü olsada bi tabir vardır Lig başka Avrupa başka diye o yüzden her haliyle tehlikeli bir takım Atletico ordan alacagımız bir beraberlik yada galibiyet tabikide çok güzel olur. gol atacagımızı düşünüyorum ama yenermiyiz bilemem tabi daha 20 gün var.

Üst Alt