Avrupa Ligi'nde Diğer Maçlar - Sayfa 205 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Köln - Nice maçını açtım, hiç beklemiyordum birden karşıma Lemina çıktı 🥲
Galtier çözdü bunu bazı maçlar 80 Dk bazı maçlar 70 dk falan oynatıyodu sakatlanmıyodu reis..
EXkdOAQXsAEQdfo

Arsenal'in 80 Milyon bayıldığı Pepe de burada oynuyormuş. Bir de bizim Thuram'ın küçük kardeşi.

Kimi ararsan var.
Nice takımında Amine Gouiri diye 1 futbolcu daha vardı onu Rennes'ten Laborde ile takasladılar.Karşılığında biraz bonservis kazandılar ama elde tutsalardı daha fazla 1 bonservisle satarlardı ki yanlış hatırlamıyosam oyuncu gitmek için çok diretti ve öyle de gitti diye biliyorum ben.Galtier dönemi bu takımı daha çok takip ediyodum ama son dönemlerde pek takip edemedim reis..

Son düzenleme:
Köln 0-2 oldu. Elendiler diyebiliriz, 3 gol atmaları lazım şimdi.

Nice 2 dakikada fişlerini çekti.
union berline'e almanyada bakış nasıl? diplerden gelip kafaya oynuyolar hamal bir takım ama çok başarılı oldular, kendilerini bilerek oynuyolar gibi gibi... gruplardan da çıkacaklar, almanya onlar hakkında neler konusuluyor doğu alman takımı olması gölge düşürüyor mu sence?

union berline'e almanyada bakış nasıl? diplerden gelip kafaya oynuyolar hamal bir takım ama çok başarılı oldular, kendilerini bilerek oynuyolar gibi gibi... gruplardan da çıkacaklar, almanya onlar hakkında neler konusuluyor doğu alman takımı olması gölge düşürüyor mu sence?

Kendi yağında kavrulan ve müthiş taraftarları olan sempatik ve emektar bir kulüp olarak görülüyor. Hatta Freiburg'dan sonra ligin en sempatik takımı olarak gösterir insanların büyük kısmı bence. Berlin takımı olduğu için kimse doğu takımı olarak bakmıyor ki zaten. Coğrafya olarak Berlin doğuda yer alsa da her zaman doğu Almanya dışında tutulmuştur her alanda.

Senin bahsettiğin ama Leipzig için geçerli olabilir. Ama bunlarda durum biraz da RedBull'dan kaynaklı, kulüplerin sahiplerinin olmasına aşırı karşı futbol taraftarları burada.

Leipzig ve Hoffenheim'a her zaman tepki verir diğer takımların taraftarları. Bunlarla olan maçlarda en hafif tepki olarak küfürlü pankartlar falan asılır. Iki sene önce mi ne Bayern - Hoffenheim maçında Hoffenheim başkanına organize bir şekilde o.ç. falan diye küfürler edilmişti. Hatta Bayern ve Hoffenheimlı topçular top oynamayı bırakıp maçın son 15 dakikası birbirine pas atıp durmuştu taraftarların bu hareketini protesto etmek için.

Roma atti.
Trabzon'un Cluj harici net eleyecegi takim yok. Diger takim Lech ama onlari hic bilmiyorum. Belcika takimlari Brugge gibiyse gecmis olsun.

Üst Alt