Avrupa'da Başarı İçin İsmail Köybaşı Transfer Edilmelidir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa'da Başarı İçin İsmail Köybaşı Transfer Edilmelidir

Cevap: Avrupa'da Başarıi İçin İsmail Köybaşı Transfer Edilmelidir

diz sakatlığı olan weli riskine giriliyorsa ismail riskine 10 kere girilir ama bejake satmaz

Sağlıklı bir İsmaile kimsenin hayır diyeceğini sanmam..Lakin arkadaşların çoğu bu sakatlık meselesi yüzünden olumsuz demiş..Bence şu kıtlıkta 3 milyon + futbolcu ile alabilirsek iyi olur bu Riera denen adamın gideceği yok zaten baktık İsmail yine sakatlanıyor Rieraya döneriz.. Ben Riera kalacaksa yabancı sol bek alınmasına karşıyım .. Şu kıtlıkta 2 yabancı sol bekin olacak biri 3 milyon alıyor yenisi de min. 2 ister al sana 5 milyon €

Bence alabiliriz.Sakat falan ama formunu buldu mu fena oyuncu değil İsmail.Ayrıca Balta'yı tohumluk beslemeyiz böylece.

böyle konuları murphan açardı genelde yine onun görüşünü almakta fayda var

Bal yapmayan arı. Bindirmeyi yapıp topla birlikte geri dönen verimsiz tiplerden. Hiç lüzumu yok bence. Hakan BALTA'ya razıyım.

ya tamam biseymi dedik berat admin!! ifsa ediyorum hayir diyenleri cunku konu bitiminde degerlendirmede bulunacagim. yada sezon sonunda

Beradt ayak üstü admin oldun hadi iyisin.

F.Terim adam eder ,kendine bakar ve bir daha sakatlanmaz

ben Pozitifim bu Transfere.

O kadar uzun süre sakatlık geçirmiş bitmiş topcunun GALATASARAY da işi ne? Fakir şikeci bjk de bile ilk 11 oynayamaz bu adam.

başlığı ilk gördüğümde ironi sandım

başlığı açan arkadaş sen bu köybaşının nerde oynadığını gördünde türkiyenin en iyi solbeki yaptın ben hayal mayal bir iki maçını hatırlıyorum oda vasatı geçmeyen antep yıllarına hafızam yetmiyor zaten ne hallere düştük arkadaş hakan balta bile köybaşını ona katlar boşverin böyle boş konuları

başlığı açan arkadaş sen bu köybaşının nerde oynadığını gördünde türkiyenin en iyi solbeki yaptın ben hayal mayal bir iki maçını hatırlıyorum oda vasatı geçmeyen antep yıllarına hafızam yetmiyor zaten ne hallere düştük arkadaş hakan balta bile köybaşını ona katlar boşverin böyle boş konuları

:lol:

ya espri mi yaptin yoksa beni tenzih mi ettin renktas bu kadar ti'ye almasaydin konuyu iyiydi/

en son antepte izlemissin ozaman bende drogbanin marsiyla yillarini anlatayim sana :lol:

O dediğin sakatlıktan önceydi, en son ne zaman oynamış balerin kardeş? :)

renktas zaten oynamaya baslasa alamayizki cok para isterler hazir sakatliktan cikmisken kapmak gerekir ;);)

Üst Alt