Avrupa'da Başarı İçin İsmail Köybaşı Transfer Edilmelidir - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa'da Başarı İçin İsmail Köybaşı Transfer Edilmelidir

Cevap: Avrupa'da Başarıi İçin İsmail Köybaşı Transfer Edilmelidir

:lol:

ya espri mi yaptin yoksa beni tenzih mi ettin renktas bu kadar ti'ye almasaydin konuyu iyiydi/

en son antepte izlemissin ozaman bende drogbanin marsiyla yillarini anlatayim sana :lol:

renktas zaten oynamaya baslasa alamayizki cok para isterler hazir sakatliktan cikmisken kapmak gerekir ;);)

Şikeci bir kulüpten oyuncu alacağımıza ihtimal vermiyorum, ayrıca GALATASARAY ın maddi durumu çok iyi isteyipye alamayacağı Türk futbolcu yoktur ama gidipte para etmeyecek alper gibi adamlara fazla para yedirmez..

Cevap: Avrupa'da Başarıi İçin İsmail Köybaşı Transfer Edilmelidir

Şikeci bir kulüpten oyuncu alacağımıza ihtimal vermiyorum, ayrıca GALATASARAY ın maddi durumu çok iyi isteyipye alamayacağı Türk futbolcu yoktur ama gidipte para etmeyecek alper gibi adamlara fazla para yedirmez..

ya juventuztan meloyu almadikmi hemde 2 kez :lol: guldurme beni renktas espri saati degil GS icin fikir teatisi saatindeyiz :gs:

Cevap: Avrupa'da Başarı İçin İsmail Köybaşı Transfer Edilmelidir

hayır oyları eveti geçti konu kilit+çöp

AW: Avrupa'da Başarı İçin İsmail Köybaşı Transfer Edilmelidir

Bi b.ka yaramaz. Müzmin sakat.

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

Ynt: Avrupa'da Başarı İçin İsmail Köybaşı Transfer Edilmelidir

Ismail koybasi topcu degildir

Olmamistir

Olmayacaktir

Olmasi teklif bile edilemez

{tapatalk}

Bizde oyniyacak sol bek tartisilmamasi gerekiyor benim gözümde, daha ilk onbirdeki yeri garanti degil kargalarda, bizdeki seviye 2lvl üstü... yedek olur anca

AW: Avrupa'da Başarı İçin İsmail Köybaşı Transfer Edilmelidir

Bizde oyniyacak sol bek tartisilmamasi gerekiyor benim gözümde, daha ilk onbirdeki yeri garanti degil kargalarda, bizdeki seviye 2lvl üstü... yedek olur anca

Aynen kardeş :thumbup: Ancak Çağlar etkisi yaratır.

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

Şampiyonlar ligi şampiyonu beşiktaşın sol beki olduğu için almalıyız evet...

Avrupada basarı konusuna katılmıyorum ama ismail köybası'nı alabilme ihitmalimiz varsa almalıyız bence de..

başlık çok enteresan!!!

hakan baltayı oynatalım daha iyi

Avrupada başarı için bizim forumdan biri transfer edilmelidir

nereye alıyorsun geçen yıl sözleşme uzattılar + sakatlıktan çıktıktan sonra gelen raporları pek iyi değilmiş

tekrar ameliyat olma ihtimali var adamın

o değilde avrupada başarıyla ismailin alakası ney la :trollface:

:s

Genelde bu tarz (adini koymayacam) konulari hep Cund acar dogrumu

Hakan Balta daha iyidir.Bize gelse,2 maç oynasa saç baş yoldurur,sadece atletik bir oyuncu.Başka pek bir numarası yok.

Bu adam sakatlanmasa bir Hakan Ünsal, Ergün Penbe tarzında uzun yıllar Türk Milli Takımı'na hizmet edecek bir sol bek olabilirdi. Ama şu an geleceğiyle ilgili çok büyük bir soru işareti var. Atlatabilirse ve aynı performansı sergilerse başarılı olur. Birde şöyle bir gerçek var. Galatasaray Futbol A Takımı'nın vasat altı oyuncularından Hakan Balta'dan daha iyi bir yerli sol bek yok ülkede. Sol ayaklı kardeşlerimizin biraz daha çalışması lazım.

Üst Alt