Avrupa'da Sempati Duyduğunuz Takımlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa'da Sempati Duyduğunuz Takımlar

Galatasaray disinda her takimdan nefret ediyom. Bilmiyorum ama bende böyle bir hastalik var. Özellikle Bayern Münih,Alman Milli Takimi ve Fenerbahce inilmaz nefret ediyorum. Ayni zamanda PSG,MONACO,MAN.CITY gibi takimlar de sevmiyorum.

Galatasaraydan sonra koyu Hertha Berlinliyim dir. 1999/2000 ve 2008/09 maclari benim acimdan cok güzel gecti :)

Hele hele 2008/09 daki Uefa Kupasi macinda stada da gitmistim :)

Edit: Oturdugum sehire nankörlük edemem, unutmusum onlari yazmayi Borussia Mönchengladbach

Tabi takim tutmayi ve sempati duymayi ayirmak lazim. O yazdigim takimlara sadece sempatim var.

Galatasaraydan baska takim tutmuyorum.

Liverpool :D

Juventus

Everton :D

Dönemsel chelsea

Marsilya Dönemsel

Atletico dönemsel

Roma dönemsel

tapa

Dean-Wtf....gif

Tabi takim tutmayi ve sempati duymayi ayirmak lazim. O yazdigim takimlara sadece sempatim var.

Galatasaraydan baska takim tutmuyorum.

Ben de tabii ki de Galatasaray'dan başka takım tutmuyorum ama diğer takımlara da sempatim var . Mesela kendi domestic liglerinde (yerel liglerinde) başarılı olmalarını isterim . Başlığı Avrupa'da sempati duyduğunuz takımlar olarak değiştirsem daha iyi olacak sanırım .

Ben de tabii ki de Galatasaray'dan başka takım tutmuyorum ama diğer takımlara da sempatim var . Mesela kendi domestic liglerinde (yerel liglerinde) başarılı olmalarını isterim . Başlığı Avrupa'da sempati duyduğunuz takımlar olarak değiştirsem daha iyi olacak sanırım .

Aynen sempati duydugun takimlarin kazanmasini ve sampiyon olmalarini istersin mesela. Ama olmazsa olur biter, üzülmessin fazla.

Simdi GS kaybederse moral 0 olur. Bizim burda nöbet tutmamiz, forma almamiz fln. Taraftarlik budur.

Omilos Filathlon Irakleiou. Ben sporu bu takımla sevdim. Heraklion'da dalga sesi eşliğinde kaç maç izledik kim bilir... Anılar canlandı durduk yere. Olympiakos taraftarıyım ayrıca.

Türkiye : GALATASARAY

İspanya : Valencia

İtalya : Milan

Almanya : Stutgart

İngiltere : Tottenham

İskoçya : Rangers

Hollanda : Go Ahead Eagles

Fransa : St. Etiene

Portekiz : S.Lizbon

Rusya : Dinamo

MLS : New York RedBulls :)

Üst Alt