Ayrıcalık Değil, Tarafsızlık İstiyoruz! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ayrıcalık Değil, Tarafsızlık İstiyoruz!

Zoruna mı gitti senin mesajını beğenen prostat takımlıyla beraber yönetimi istifaya davet etmemiz?
Iyi niyetli olmandan bahsettim, zoruma gitti diye birsey yazmadim, sadece uzun mesajlar konularda gezinirken rahatsiz ediyor.
Arkadas gayet normal, düzgün bir sekilde rahatsizlik veren bir durumu belirttim gelen cevaba bak.
Bu forumda bazi arkadaslar herhalde sanal alem diye her türlü edepsizligi yapabileceklerini saniyorlar.
Ayrica o kadar zoruma gitmis olmali ki senden önce söyle bir mesaj atmisim
Ashampoo_Snap_2017.02.21_16h00m49s_021_.jpg

Ben bu rahatsizligimi seninle cözmeye calistim ama demek bu yol olmayacak o yüzden Adminlere sesleniyorum.
Bu arkadas yanlis hatirlamiyorsam daha öncede böyle uzun mesajlar yazdi, bu durum konularda gezinirken rahatsizlik veriyor.

Son düzenleme:
Galatasaray'a bilinçli zarar veren bu yönetim defolup gidene kadar, gerekiyorsa herkes rahatsız olacak.

Sizler Dursun'un yağlı tenini yalamaya devam edin.

Galatasaray'a bilinçli zarar veren bu yönetim defolup gidene kadar, gerekiyorsa herkes rahatsız olacak.

Sizler Dursun'un yağlı tenini yalamaya devam edin.
Biz zaten yönetim gitsin diye kaç zamandır bağırıyoruz yani elma ile armutu bir birine karışırıma.

Sen alenen uzun ve tekrar içeren mesajlar ile rahatsızlık veriyorsun ve bunu alenen kabul edip iyi bir halt yemiş gibi lanse etmeye çalışıyorsun.

Millete çemkirmeden önce forumda vakit geçirmeye çalışan insanlara biraz saygılı ol

Son düzenleme:
Biz zaten yönetim gitsin diye kaç zamandır bağırıyoruz yani elma ile armutu bir birine karışırıma.

Sen alenen uzun ve tekrar içeren mesajlar ile rahatsızlık veriyorsun ve bunu alenen kabul edip iyi bir halt yemiş gibi lanse etmeye çalışıyorsun.

Millete çemkirmeden önce forumda vakit geçirmeye çalışan insanlara biraz saygılı ol

Sampiyonluk formulu 4 mac 18 puan olan arkadasa karsi beklentini bu kadar yuksek tutma

İş bilmez, çapsız herif. Gayrimenkulleri peşkeş çektin, şampiyonluğu peşkeş çektin, 2 tane boktan stopere 7 milyon Euro bayıldın, para yok diye zırladın, meydanı 3 kuruşluk Beşiktaş'a bıraktın. Bu kadar beyinsizlik yaparsan hakemler de bir tadına bakar...

Dursunun doneminde alinan oyuncularin toplam bonservis ve senelere yayilmis ucretleri 508 milyon kirdirilarak 342 milyon alinan riva florya anlasmasi birinci faz gelirine hemen hemen esitmis

Üst Alt