Ayrıcalık Değil, Tarafsızlık İstiyoruz! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ayrıcalık Değil, Tarafsızlık İstiyoruz!

sana destek olmak istemistim aslinda, hepimiz cozum yollarini konusurken 4 galibiyete 18 puan alternatifi hic gelmemisti aklimiza

ya bunda otorite mi var ya.. Birde cevap vermediler diyor. Seni kimse kaale almıyor bile. Ünal başkan yapsa ortalığı karıştırmıştı.

Konuştuğunda 1 hafta konuşulacak bir başkan istiyorum.

Bu açıklama fenerasyon için değil taraftarı keklemek için yapılmıştır.

Kendilerinden kaynaklanan yönetim zaafiyetini hasıraltı etme çabaları.
Bunların hiçbiri sizi kurtaramayacak.

Bize bu çileyi YAŞATANLARA,
LANET GELSİN!

Bu andavallardan da anca bu beklenirdi. Olan olmuş sözde açıklama yapıyor. Yani insanı ağzını bozduruyorsunuz ulan artık yapsan ne yapmasan ne olan olduktan sonra gerçekten bomboş bir yönetim, söylediklerin sabaha kadar doğru olsun zamanında söylemedikten sonra etkisini yitiriyor artık susup bir an önce gitseniz daha iyi.

Bu andavallardan da anca bu beklenirdi. Olan olmuş sözde açıklama yapıyor. Yani insanı ağzını bozduruyorsunuz ulan artık yapsan ne yapmasan ne olan olduktan sonra gerçekten bomboş bir yönetim, söylediklerin sabaha kadar doğru olsun zamanında söylemedikten sonra etkisini yitiriyor artık susup bir an önce gitseniz daha iyi.

Aynen oyle ,bari isi bilmiyorsan azo amcani taklit et ,ya da biz etigiz ayagindaysan bugun de yapma bu aciklamayi .. Is subuta ermisken yapmak tam bir acz ornegi , yukarida biri guzel demis , bu aciklamayi tff ye degil kendi taraftarina yapti diye

Hayret bir sey cidden , akil hocalari filan da yok bunlarin

Aynen oyle ,bari isi bilmiyorsan azo amcani taklit et ,ya da biz etigiz ayagindaysan bugun de yapma bu aciklamayi .. Is subuta ermisken yapmak tam bir acz ornegi , yukarida biri guzel demis , bu aciklamayi tff ye degil kendi taraftarina yapti diye

Hayret bir sey cidden , akil hocalari filan da yok bunlarin
Hayır birde derbi öncesi yapıp gereksiz bir "bizi kayırın" havası oluşuyor amacın o olsun olmasın hangi rakip taraf olsa bunu der aynısını bize yapsalar ben de derim bunu düşünerek bile geç kalmışken yapma yani şimdi hasbelkader lehimize bir hata olsa dinle dur ki ne diyebilirsin adamlara bak ağlaya ağlaya aldınız vs aynı şekilde yok Pazar imiş Pazartesi imiş boş boş işler. Bizi Bjk seviyesine çekmeye çalışıyor bu yönetim biz Madrid ile oynayıp 3 gün sonra bu kekolara çakmış takımız bunlar oynasın beer sheva meer shevası ile kaç gün sonrada gerekirse oynayalım bu bizim için problem teşkil etmemeli Bjk'yi 1 gün az dinlendiği için yeneceksek ötede dursun zaten.

Daha yeni mi akıllarına gelmiş bu açıklama ? hoş onuda adam akıllı becerememişler

Madem şikayetçisin sonuna kadar gidicen sesin çıkacak TFF'ye kadar dayanacan

Üst Alt