Aysal: "Bruma devamlı oynatılırsa, önümüzdeki sezon 40-50 milyon Euro'ya satarız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "Bruma devamlı oynatılırsa, önümüzdeki sezon 40-50 milyon Euro'ya satarız"

aysal-aciklama-yeni.jpg

Galatasaray’ın bu sezon oynadığı hazırlık maçlarında yıldızı parlayan Bruma hakkında, transferin gerçekleştiği dönemde başkan olan Ünal Aysal, Babaspor.Com’a çok özel açıklamalarda bulundu.

İşte Ünal Aysal’ın açıklamaları:

Bruma transferin son gününde bana getirildi. Genç ve ileriye dönük bir yatırımdı. Ben de bunu bir iş adamı olarak hemen kabul ettim. Zaten her türlü referansı, ileride çok büyük bir yıldız olacağı şeklindeydi. Yani bu, bugünün değil 3 yıl öncesinin projesiydi. Son günde gelen bu transfer, bize 10 milyon Euro’ya mal oldu. O dönem çok pahalı dediler, beni eleştirdiler. Oysa, Türk hocalar onun üzerinde durabilseydi, ısrar etselerdi, bugünkü çıkışından daha önce o çıkışı yapacaktı. Bugün herkes Bruma’yı el üzerinde tutuyorsa, bu bizim yatırımımızın eseridir. Eğer bu sene devamlı oynatılırsa, önümüzdeki sezon 40-50 milyon Euro’ya satarız. Bruma’nın yıldız olacağını, 2 Eylül 2013’te ben açıkladığımda, herkes dudak bükmüştü. Ama bugün aynı kişiler benim ne kadar haklı olduğumu görüyorlardır. Aynı yatırımı Sinan Gümüş için de yapmıştık. Onda da ısrar edilmeli. İnanıyorum ki o da büyük bir futbolcu olacak.

Röportaj: Bahri Havadır – Babaspor.Com

50m euro ii para.12m euro'dan 4 tane topcu alır piyasayı alt-üst eder, fb'yide gt ederiz.

arta kalan 2m euro'da fikonun hakkı.

Hala çok erken.
Müthiş bir performans sergilemesi lazım ligde.
Ozaman belki.
Uzun maraton sonuçta hazırlık takı gibi olmayacak hicbisey

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bruma golleri dizince kabuğundan çıkıp GSTV'ye aldırdığı Bahri'ye konuşmuş hemen.Tarık,Hajrovic hakkında falan beyanatını duyamadık ama.

Burasinin Türkiye oldugunu unutmamak lazim. Kimse buradan o paralara bir oyuncuyu almaz. Isterse Messi Ronaldo gibi performans göstersin, yine de kimse o paralari vermez.

İyi pre-season geçirmeseydi eleman aldırdı diyip kendisini aklamaya çalışırdı. Ama şimdi iyi ya full credit almaya çalışıyor

Vizyon dehanin huyunu biliyoruz

Son düzenleme:
Türkiye ligine para vermezler. 1 sene denemek için kiralarlar olursa ne yaptığına veya ilk anlaşmaya göre (orda da yıldızlaşırsa evet alırsın). Kiralama değil de direk satmaya kalkarsan da çok para alamazsın, durumuna göre ama Avrupa'da iş yapmadan Türkiye ligi baz alınarak zor. Düşük bonservis + performans bonusu anlaşmaları bu aralar populer.

İsveç liginde yıldızı parlayan adama sen nasıl bakıyorsan Türkiye liginde yıldızı parlayan adama büyük ligler öyle bakıyor.

Çin'e filan satarsan satarsın, ama o da o kadar vermez. Anca CL'nin veya dünya kupasının yıldızı filan olucak o zaman Real'e satarsın hayvan paraya.

Ünal Aysal anca hayali ihracat yapar.

Son düzenleme:
Türkiye'de 150 tane gol de atsan kimse o paraları vermez. Verecekleri para taş çatlasa 20 milyondur. O da Bruma kendisini daha da geliştirirse...

Üst Alt