Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz"

Cevap: Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz"

belkide harbi UEFA'yı bekliyolardır olabilir ?

para var cunku bu yaz..

avrupa'dan men yersek Selcuk Inan bile M.United'a falan gitsin isterim ben izlemicem cunku bu ligi :ka21: en azından onu izlerim PL'de.

2 gündür yazıyorum anladık UEFA kararı bekleniyor olabilir..Ama MELO ile anlaşın bari ya....

Gidip riera gibi bir adam alacaklar kinder suprise gibi ne çıkacağı belli değil..Verecekler bonservis 4-5 milyon yıllık 2-3 milyon ne anladım ben bu işten..

Melo gibi takıma ısınmış 12 gol atmış hırsı ve enerjisi ,aklı ile takıma tam oturmuş birini almamak ne demek??????

Peki buna ne diyeceksiniz?? Bunun içinde mi UEFA kararları bekleniyor??

Cimbom'da 5 antrenör boşta

Gökhan KARATAŞ / hurriyet.com.tr5 Haziran 2012

Sarı-kırmızılı kulüpte Terim'in yardımcılarının da sözleşmesi bitti.

Galatasaray'da 31 Mayıs itibariyle Servet, Aykut, Necati, Sabri ve kiralık oyuncu Felipe Melo'nun sözleşmeleri sona erdi. Necati ve Sabri ile nikah tazelenmesi bekleniyor, ancak şu ana kadar net bir gelişme yok.

A takım kadrosundaki 5 futbolcunun yanı sıra teknik ekipteki önemli isimler de henüz imza atmadı. Nitekim Fatih Terim'in 4 yardımcısı, Futbol Federasyonu kayıtlarına göre serbest.

Yardımcı antrenörler Hasan Şaş, Ümit Davala, Tugay Kerimoğlu ve Kaleci Antrenörü Claudio Taffarel ile sarı-kırmızılı takımın fizik gücünü en üst seviyelere çıkaran ABD'li Performans Uzmanı Adam Marc Rotchstein'in sözleşmeleri 31 Mayıs'ta bitti

Başkan bırak bu işleri. UEFA'ı beklemesi gereken kişiler beklemiyor. Sen çıkmış UEFAyı beklediğini söylüyorsun. Şuna açıkça ucuz oyuncu arıyoruz desene :)

uefa yı sadece maç oynayacaz mı oynamayacaz mı diye beklediğimizi sananlar var.

10 m € katılım + 7 m € stad + 1 m satışlar vs yaklaşık 20 m € para ediyor. bu parayla 1 liralık x yerli oyuncuyu alacağımıza daha kaliteli 2 liralık oyuncu alacağız belki. 5 liralık forvet alacağımıza (pabon) 10 liralık (suarez) forvet alacağız belki. dolayısıyla para da önemli bir faktör uefa kararlarını beklememizde. sadece prestij değil önemli olan..

tamam yabancı futbolcular için uefa yı beklemeyi anlarım ama biz bu sene sadece 11 e mi transfer yapacaz hiç mi yedek kulübesini düşünen yok (olcay,alper,erman vs) onlar için de mi uefa bekleniyor??

yada sözleşmesi biten başta Fatih hoca ve yardımcıları ve diğer oyuncular (sabri,necati) için de mi uefa bekleniyor??

Ya arkadaşlar "benim başkanım işini bilir" mantığını bırakın. Ne demek Uefa kararları? Şimdi biz ŞL gitmezsek alınacak futbolcular alt düzey mi olacak? Galatasaray gibi birinci sınıf takımın, birinci sınıf futbolcusu olması gerekli. O zaman taraftar stadı doldurmadığında da serzenişte bulunmanın da alemi yok. Hagi kalitesinde yıldız istiyoruz! Kesinlikle en azından takımda bir tane yıldız olmak zorunda!

oldu canım sonra tüpçünün takımı gibi olalım uefa bizi men etsin

ben de uefayı bekliyorum, men edilirsek kombinemi geri iade edeceğim çünkü bana satarlarken cl maçları dahil diye sattılar, madem yönetim beceriksiz sadece fenere ceza verdiremedi, o zaman ben de futbollu ilişkimi keserim, mal gibi şaibeli ligi izlemem

Kusura bakmayın ama çoğunuzun yorumlarını anlayamıyor ve hayretle okuyorum arkadaşlar.

Başkanın "Transfer için UEFA' yı bekliyoruz" sözüne sadece transfer odaklı tepkiler vermeniz gerçekten enteresan.

Ben olaya çok daha farklı bakıyorum.

O sebeple dün Halukcan' ın açmış olduğu "Başkana güvenin" konusuna yaptığım yorumu buraya da yazmak istiyorum.

Şahsi olarak benim tepkim transfer yapılmasına değil ki.

UEFA' dan toplu ceza gelebilir düşüncesidir benim kabul edemediğim. Galatasaray başkanı için böyle bir ihtimalin olmaması lazım.

Çünkü Galatasaray şike yapmadı, Galatasaray suçsuz, Galatasaray temiz.

Hal böyleyken başkalarının yaptığı kötü işlerin cezasını Galatasaray neden çeksin.

Olası bir toplu men olur da Avrupa' ya gidemezsek ne yapacak Galatasaray yönetimi. Olanları kabullenecek mi? Kaderimizdir çekeriz mi diyecek?

Olası bir toplu menden sen Galatasaray' ı hem de bu kadar haklı iken koruyamıyorsan ne işin var arkadaşım senin o koltukta.

Ha derse ki "UEFA' dan toplu men riski var, böyle bir durumda Galatasaray' ı ligden çekeceğim, bu yüzden transfere gerek yok!" işte o zaman sırtımda taşırım o yönetimi ben. Avuçlarım patlayana kadar alkışlarım.

Bunun dışındaki hiç bir mazereti de kabul etmem.

tamam yabancı futbolcular için uefa yı beklemeyi anlarım ama biz bu sene sadece 11 e mi transfer yapacaz hiç mi yedek kulübesini düşünen yok (olcay,alper,erman vs) onlar için de mi uefa bekleniyor??

yada sözleşmesi biten başta Fatih hoca ve yardımcıları ve diğer oyuncular (sabri,necati) için de mi uefa bekleniyor??

:ka21:

Yok arkadaş umudum yok benim.

Kadro rotasyonu sıfır bizde ben kadro derinliği açısından Avrupa'dan genç gurbetçi transferleri bekliyordum ondan da ümidim kalmadı.

Sakin olun beyler Ünal Aysal transferlerin toplu yapılacağını söyledi eleştirecekseniz 1-2 hafta sabredin en azından...

Yani tek sefer 2-3 oyuncu açıklanır önce..

Nefret ediyorum şu UEFA kararını beklemekten.Ne halt olacaksa olsun artık.Boku yiyen başkası rezilliğini biz çekiyoruz.

Muhtemelen Chivu, Berbatov ve Hamit hazır. Gidecekler de belli. Karardan sonra açıklanacak.

UEFA dan , haksız yere Galatasaray'a men cezası gelirse , başkan görevi bırakabileceğini daha önce söylemişti , benim planım programım avrupa varsa uygulanır demişti.Fatih hocada başkan olduğu sürece burada olacağını söylemişti.Fatih hoca ve başkanın durumu neleşmeden transferde yapılmaz.

Bu sebeple UEFA yı bekliyoruz.

Üst Alt