Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz" - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz"

Cevap: Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz"

UEFA dan , haksız yere Galatasaray'a men cezası gelirse , başkan görevi bırakabileceğini daha önce söylemişti , benim planım programım avrupa varsa uygulanır demişti.Fatih hocada başkan olduğu sürece burada olacağını söylemişti.Fatih hoca ve başkanın durumu neleşmeden transferde yapılmaz.

Bu sebeple UEFA yı bekliyoruz.

UEFA' dan haksız yere Galatasaray' a men gelirse görevi bırakacağını açıklayan başkan bir zahmet bunu şimdi yapsın.

Çünkü o koltuklarda Galatasaray' ın haklarını korumak, Galatasaray' a haklı olduğu konuda bir men gelmemesini sağlamak için oturuyorlar.

Çocuk oyuncağı değil bu iş.

Yönetim elinden geleni yaptı. UEFA ya mektup yazdı, federasyonu uyardı...Başka ne yapabilirki ? Gerisi kabadayılığa girer. O da, Galatasaray camiasına yakışmaz....

Ben tüm takımlara ceza geleceğini sanmıyorum. Zaten etik kurulu, PFDK ve son Tahkim kurulu raporunda 3-4 takımın adı geçiyor.

Allah büyük ... Hak Hakkı hak edene verecek bundan şüphem yok...

Fener ceza alacaksa hiç kimse gitmesin mantığında olanlara UEFA inşallah en büyük tokadı vuracak...

Sadece fenere Avrupadan 8 yıl men cezası gelsin... ben transfer falan istemiyorum..

UEFANIN VERECEĞİ KARARI KİM TAKAR :)

sakin olun azcık yahu.

uleee kuşlar bu kadar stres yapmıyor...

Yönetim elinden geleni yaptı. UEFA ya mektup yazdı, federasyonu uyardı...Başka ne yapabilirki ? Gerisi kabadayılığa girer. O da, Galatasaray camiasına yakışmaz....

Ben tüm takımlara ceza geleceğini sanmıyorum. Zaten etik kurulu, PFDK ve son Tahkim kurulu raporunda 3-4 takımın adı geçiyor.

UEFA' ya mektup yazdı, Federasyonu uyardı, daha ne mi yapsın?

Daha yapacak o kadar çok şey var ki.

En önemlisi. Ben Galatasaray başkanı olsam böyle önemli bir konuda yastığı yorganı UEFA' nın kapısına serer, yetkililer ile birebir toplantı yapmaya çalışırdım.

Platini ile bire bir görüşmeye çalışırdım. Görüşmede konuşulan konuları kamuoyu ve taraftarlar ile paylaşır gündem oluşturmaya çalışırdım.

Gerekirse siyasi iktidar ile görüşmelerde bulunur, toplu men gibi bir cezanın asla Galatasaray tarafından kabul edilmeyeceğini, bunun sonuçlarının çok ciddi problemler çıkaracağını açık açık beyan ederdim.

Eğer herhangi bir siyasi baskı varsa, bunu taraftara açıklardım.

Yapılacak o kadar çok şey var ki.

Yapılmayacak tek şey "UEFA' yı bekliyoruz, UEFA ceza verirse görevden ayrılacağım" demek.

Bunu herhangi biri diyebilir. Sen de diyebilirsin. Ben de diyebilirim.

Hiç kimse kusura bakmasın eğer Avrupa' dan bir men gelecek olursa ben ilk önce kendi yönetimime sallarım. Bana kimse de engel olamaz!

Geçen sene de cumartesi olmadı pazartesi, haziran olmadı eylül dediler, yıldızlar yattı hep.. Yine fos açıklamalar gibime geldi ya neyse..

ne uefası hadi 19:00 da karar çıktı zaten galatasaray'ın uefa nın kararı beklemesi taraftarı oyalamasıdır

Yönetim ve Taraftar el ele şampiyon takımı bozmak için çırpınıyor. Neyse ilk 10 haftada mağlubiyetler aldıktan sonra eski 11'e geri döneriz. Camianın şu bitmek tükenmez transler hevesini alalım bi.

Yönetim ve Taraftar el ele şampiyon takımı bozmak için çırpınıyor. Neyse ilk 10 haftada mağlubiyetler aldıktan sonra eski 11'e geri döneriz. Camianın şu bitmek tükenmez transler hevesini alalım bi.

Osmanlı'da öyle dedi kayboldu gitti. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Kendini yenileyip geliştrimezsen çürümeye mahkum olursun

Bu kadro ile Şampiyonlar liginde başarılı olunamıyacağını 8 yaşındaki çocuk bile biliyor.Senin yaş 6-7 felanmı :D

başkanımızı severim sayarım

ama malesef bize karşı dürüst değil

politik konuşuyo sürekli

uefanın kararını bekliyoruz olayına da inanmıyorum transferlerin kampa yetişeceğine de...

Üst Alt