Aytaç Kara Resmen Galatasaray’da! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aytaç Kara Resmen Galatasaray’da!

Çöp kontenjanı hiç boş kalmıyor çok şükür. Etebo'dan boşalan çöp kontenjanını daha kötüsüyle doldurduk.

Yine çıktı ortaya bu Antu Arif1907si.. yabancı sınırı geldi, kimi alacaksın? Dün kereme üçüncü lig topçusu diyordun, bugün övüyorsun.. kimi alacaklardı? Milyon dolarları irfana mı dökselerdi? Yolsa senin kulübün topçusu MHY yi mi? GSC yönetimi bu adama nasıl tahammül ediyor? Bu trolleri nasıl barındırıyorlar burda, anlamak mümkün değil..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Konusu vardı burda Arif1907 nickli antu faresinin... antudaki itiraflarını okuyabilirsin o konuda...

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ortalık yerli kaliteli oyuncudan gecilmiyoda sanki eleştiriyonuz. biraz iyi yerliler ztn yurtdışında bizim liginde kalitesi belli uygun fiyata oynasınlar işte ben bu forumda 2009 dan beri varım eleştirilmeyen bi transfer hatırlamıyom daha

Ortalık yerli kaliteli oyuncudan gecilmiyoda sanki eleştiriyonuz. biraz iyi yerliler ztn yurtdışında bizim liginde kalitesi belli uygun fiyata oynasınlar işte ben bu forumda 2009 dan beri varım eleştirilmeyen bi transfer hatırlamıyom daha
25 yasini gectikten sonra hala Kasimpasa'da falan oynayan adam Avrupa'ya gidemez zaten. Biraz aradan sivrilen oyuncular Avrupa yolunu tutuyor. Kalanlarin icinden bonservis ödemeden alabilecegimiz türkleri rastgele topluyoruz iste. Türkiye'de X kulüple pazarlik yapip oyuncu almak ölüm. Bize gelince herkes gavatlik yapip 2 liralik adama 8 lira istiyor.

Hayırlı olsun faydalı olacağına inanıyorum Aytaç'ın. Bu sezon orta sahadan çok çektik iyi bir alternatif olacaktır.

Üst Alt