Aziz Yıldırım Pankreas Kanseri İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım Pankreas Kanseri İddiası

Cevap: Aziz Yıldırım Pankreas Kanseri

MAHKEME bakmaz o ise arkadaslar, merak etmeyin, bulent iscen di galiba, yalvariyorum birain kanserim ilerledi dedi, tahliye cikmamisti,

niye baskanliga devam etti hasta ise?

eger tahliye olursa hastaligindan ergenekon dakiler de cikar icerden

hayret doğrusu durduk yere bugün kanser olmuş vay be. bunlar ne kadar omurgasız insanlar böyle büyük bir hastalığı bile kullanabilecek kapasitedeler. eğer doğruysa kanser olduğu geçmiş olsun ama çıkarmamaları gerekiyor. her insanın başına gelebilecek birşey ayrıca sanki biraz cumaya tahliye hazırlığı için duygu sömürüs gibi geldi bana.

palavra

hapisten ciksin diye hikayeler uyduruyorlar

sonra cikinca o gün "tertemiziz" diyecekler, o vaya yakalamak istiyorlar

bird euefa cezayi vermeden önce azizenin serbest kalmasi büyük bir olay olur

palavra

hapisten ciksin diye hikayeler uyduruyorlar

sonra cikinca o gün "tertemiziz" diyecekler, o vaya yakalamak istiyorlar

bird euefa cezayi vermeden önce azizenin serbest kalmasi büyük bir olay olur

bu saatan sonra ciksa cikmese uefa icn ne fark edermi onlarin gozunda adam 10 aydir icerde SIKE'den dolayi

gebersede türkiyede kurtulsa dünyada ne kadar pislikten arınırsak o kadar kardayız

üzülenleride vicdanlarıyla başbaşa bırakıyorum böyle bi pisliğe dahi acıyorsanız ölün beyler

dünyaya 2 saniyelik zevkin kurbanıyla meydana gelmiş bu tür mahlukatlara bırakın üzülmeyi bunu doğuran yetiştiren anaya babasına bile küfür etmek caizdir

uefa azizin serbest falan kalmasina BAKMAAAAAAAAAAAAZ!!!

birakin su ayaklari ya

isvicre yerel mahkemesi sionu haklu buldugu halde ceza yedi sion, aziz kim!

elindeki belgelere bakar, karari kendi verir o kadar

başlık lütfen değiştirilsin. artık bu adam harbiden kanser olsa bile millet şüpheyle yaklaşır.

napak-inanak-m%C4%B1-kanka_12409.jpg

Baktıki savunmalarla felan dışarı çıkamıycak hastalık bahanesi uyduruyo şimdide.

Allah aşkına "aziz yıldırım kanser" diye google'a yazar mısınız? 2011'den beri 35.600 tane link çıkıyor. Bu konuyu da silin gitsin. Hapisten çıkmak için hamileyim bile der bu Allahsız. Ayrıca bu kadar çok kanserim, ölüyorum, geberiyorum diye ağlarsa sonunda geberir zaten.

yalan rapor almıştır gerçekse bile çıkarmayacan böylelerini acı çeke çeke ölsün

hatirlayin sike olayi cikinca hapisten kurtulmak icin "öüyorum" diye ikidebir hastaneye gitmesi azizenin ...

kste o gün anladim ki, bu adam kesin sike yapmis.

hapise girince ama bir daha hic "azize hastaneye kaldirildi, azizenin tansiyonu yukseldi, azize ölüyor" diye haber cikmadi

Üst Alt