Aziz Yıldırım Pankreas Kanseri İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım Pankreas Kanseri İddiası

Cevap: Aziz Yıldırım Pankreas Kanseri

İnanmıyorum , tahliye edilmesi için oynanan bir oyun olabilir.Ama gerçeksede geçmiş olsun.Sonuçta ne kadar sevmesek , nefret etsekte bir insan , bir can umarım sağlığına kavuşur.

Cevap: Aziz Yıldırım Pankreas Kanseri

Kul hakki yeniyor

ben öyle düşünmüyorum eğer gerçekten kanser olsa bile bu herkesin başına gelebilir. kul hakkı derken azizin yediği kul hakları ne olacak acaba. renktaş zaten sdanmıyorum kanser olduğunu bu adamlar böyle büyük bir hastalığı bile kullanarak duygu sömürüsü yapabilecek çaptalar.eğer olayı tiye alıyorsan da renktaş kusuruma bakma :)

Cevap: Aziz Yıldırım Pankreas Kanseri İddiası

Tam mahkeme öncesi pankreas kanseri olmuş vah vah,tahliye olduktan sonra da mucizevi bir biçimde iyileşir artık.

bir insanın şike yaptı diye 1 seneden fazla hapiste kalması bence doğru değil. katiller dışardayken şike yapan yıllarca hapis yatıyorsa sorun var demektir bence aziz yıldırım cezasını çekti temmuzda 1 yıl doluyor artık çıkmalı

bir insanın şike yaptı diye 1 seneden fazla hapiste kalması bence doğru değil. katiller dışardayken şike yapan yıllarca hapis yatıyorsa sorun var demektir bence aziz yıldırım cezasını çekti temmuzda 1 yıl doluyor artık çıkmalı
Şikeden dolayı değil örgütten dolayı içerde.Sadece şikeyle bağlantısı olanların hepsi tahliye edildi zaten.

Aziz Yıldırım ı sevin ya da sevmeyin ama adamı resmen hasta ettiler içerde. Ciddi mana da insan olarak üzülüyorum. O kadar arsız hırsız katil dışarda. Şike yaptıysa fener cezasını çeker. Aziz de çeker ama içeri de tutmak neden. Geçmiş olsun.

Üst Alt