Aziz Yıldırım, PFDK'ya Sevk Edildi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım, PFDK'ya Sevk Edildi!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile Fenerbahçe ve Galatasaray kulüplerini, Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk etti.

1789639-37790071-2560-1440.jpg

TFF'den yapılan açıklamada, Aziz Yıldırım'ın Antalya'da oynanan Galatasaray-Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası final maçında hakem soyunma odası koridorlarındaki müsabaka hakemine yönelik hakareti ve sportmenliğe aykırı açıklamaları nedeniyle tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verildiği bildirildi.

Aynı maçta, saha olayları, çirkin ve kötü tezahürat, soyunma odasında yayıncı kuruluşun çekim yapmasına izin verilmemesi ve kupa törenine katılım sağlanmaması suretiyle talimatlara aykırı hareketi nedeniyle Fenerbahçe'nin de disiplin kuruluna sevk edildiği aktarıldı.

TFF Hukuk Müşavirliğinin, Galatasaray'ı ise kupa finalinde saha olayları, çirkin ve kötü tezahürat ile 6 futbolcusunun sarı kart görmesi nedeniyle takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi dolayısıyla PFDK'ya sevk ettiği kaydedildi.

Kaynak:
Eurosport.com

Bana küfüv ettilev, şike yaptı dedilev

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Yok be, idiot kaş yapayım derken göz çıkardı. Fethullah'ı sanki duaları kabul olan mübarek bir adammış gibi gösterdi. Rte sinirlenmiştir, kulağını çeker azizcik'in

Takım halinde sportmenliğe aykırı olayini hangi mal çıkardı acaba. lan rakip pislige yatıp kart gormyecek başkan gidip hakemi tehdit etttim bak nasıl güzel yönetti(kartlardan bahsetti burda) diyecek, rakip takım 6 sarı gördü diye sportmenliğe aykırı. Afedersiniz de sportmenlik kelimesinin anlamını biliyor mu bu kuralı çıkaran şoparlar

Huylu huyundan vaz gecer mi?

Adam acik acik gittim hakem odasini bastim yine diyor ya bir de kamera önünde. Bu Aziz olmasa bize neye gülecegiz :D

espirisi şakası falan neysede adam çıkıp baya baya galatasaray şike yapmıştır diyor. kim nereye şikayet ediyorsa etsin kim nereye veriyorsada versin yaptılar diyor.
bu tip söylemler için ceza, yasa,kanun artık ne haltsa çıkmadı mı arkadaş. daha bi kaç yıl evvele kadar tribünlere feneri, bjkyı veya onlara yatanları korumak için tezahurat, pankart yasağı gelmişti.
bu cezalar,bu yasalar sadece 3 temmuzda adı geçmeyen kulüplere mi geçerli anlamadım. ne aziz yıldırımmış yahu adam dilediği gibi at koşturuyor.

Üst Alt