Baba Oluyorum... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baba Oluyorum...

Beyler..

Baba oluyorum.. Bukadar kötü bir dönemde aldığım en güzel haber...

Içimdeki heyecan ve duygu patlaması inanilmaz. Kafam da hic yerinde degil..:) Belki biraz sakinleşince kendime kızacağım neden boyle ulu orta forumda paylaştım diye. Ama sizleri renktaş olarak kendime yakin görüyorum. Bir çoğunuzla guzel bir samimiyetim oluştu.. Duramadım işte.. Mazur görün..
Allah tamamına erdirsin. Allah analı babalı büyütsün. Her yönüyle Hayırlı bir evlat nasip etsin.

Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah renkdaşım. Ben de kısa zaman önce baba oldum. 7 aylık bir oğlum var. Çok güzel, kelimelere dökemeyecek kadar güzel bir duygu. Allah analı babalı büyütsün inşallah :)

Hocam hayırlı olsun. Küçük yaşlarının tadını çıkar ve sana 2 önemli tavsiye.

1. Kesinlikle kucağa alıştırma
2. Çocuğu mümkün olduğunca günde 2 den fazla uyutma. Yoksa Uykusuz geçer gecelerin. 5 yaşında kızım var. Kucağa alıştırmadık ve saat 10dan sonra hiç uyanık kalmadı. Şuanda çok rahat ediyoruz

Beyler..

Baba oluyorum.. Bukadar kötü bir dönemde aldığım en güzel haber...

Içimdeki heyecan ve duygu patlaması inanilmaz. Kafam da hic yerinde degil..:) Belki biraz sakinleşince kendime kızacağım neden boyle ulu orta forumda paylaştım diye. Ama sizleri renktaş olarak kendime yakin görüyorum. Bir çoğunuzla guzel bir samimiyetim oluştu.. Duramadım işte.. Mazur görün..
ne demek , çok güzel birşey bence paylaşman!
ben de ilk oğlum olacağını duyduğumda burda paylaşmıştım hatta isim bile bakmıştık.

Sağlıklı ve mesut büyütmeniz dileğiyle.

Üst Alt