Bakambu, Olympiakos'ta | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bakambu, Olympiakos'ta

@sporarena
💥 Olympiakos, Cedric Bakambu'yu kadrosuna kattığını açıkladı.

🧐 Yunan ekip Marcelo ve James Rodriguez'i de kadrosuna katmıştı...

1663338570731.png

Bakambu ve James Rodriguez Lig'de iş yapardı.Marcelo ne kadar kaliteli bi oyuncu olursa olsun kondisyonu biraz sıkıntılıydı..

James Rodriguez ilk 11 garantisi istediği ve para konusunda anlaşamadığımız söyleniyordu. Ayrıca biz görüşürken seçenekleri de vardı şu an daha düşük şartlarda Yunan'a gitmesi normal gibi.
Kulübü maaş konusunda fazla karşılamıyo diye biliyodum ben reis.Mata alındı.Mata iyi bi oyuncu ama en fazla 1 senelik katkı verir onun yerine Evander'i bonservisli ve bonservisini taksitli ödeyerek alsaydık keşke diyorum ben..

Kulübü maaş konusunda fazla karşılamıyo diye biliyodum ben reis.Mata alındı.Mata iyi bi oyuncu ama en fazla 1 senelik katkı verir onun yerine Evander'i bonservisli ve bonservisini taksitli ödeyerek alsaydık keşke diyorum ben..
Evander veya başka bir isim olabilirdi belki ama daha fazla bonservis ödeyemezdik sanırım bu yaz. Rodriguez ile karşılaştırınca. Mata daha çok uyuyor şu anki yapımıza bence.

Evander veya başka bir isim olabilirdi belki ama daha fazla bonservis ödeyemezdik sanırım bu yaz. Rodriguez ile karşılaştırınca. Mata daha çok uyuyor şu anki yapımıza bence.
Mata'nın kalitesi tartışılmaz ben daha çok Hamsik transferine benzetiyorum. 1 sene katkı aldılar Hamsik'ten hata sezon sonlarına doğru performansı düşmüştü.Mata biraz daha etkili olabilir..

Üst Alt