Banu Çetin'den Olay İddia! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Banu Çetin'den Olay İddia!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
meme başları ömere çok benziyor

47739.jpg
kolundaki saatten gidersek daha iyi sonuç elde edebiliriz. meme başının benzemesi gayet normal renktaş

belki alt yapıdaki veletlerden biridir yunus veya arkadaşları falandır. kız kendi piyasasını yükseltmek için GS markasını kullanmış olabilir

ahlaklı kadınmış helal olsun yine de ifşa etmemiş düşünceli biriymiş popüler olmak için erkeğin libidolarını kullanmış şarap içmenin karşılığında para talep etmemiş

evli diye kilit mi vursun kardeşm bu nası kafa.
şarap içildiyse helal olsun, ha sadece fotoda kaldıysa abv her kim ise. zaten bok gibi oynuyorlar ugrastıkları seye bak anasını satayim.
şarap içtikten sonraki 3 gün boyunca yaşadığım gastrit ve sindirim sistemi sorunu nedeniyle halk arasındaki tabiriyle motor bozma ve çırçır sonrası şarap içmeyi bıraktım votkaya geçiş yaptım şarap nedir kardeşim rakı için votka için olmadı bira için

aksam aksilik olmaz ise sıcak şarap içmeye gidiyorum. o şarap içilecek. 1!!
Nerede ne marka sıcak şarap içiyorsun renktaş şarabın sıcağı da bu kış günü makbuldür dikkat et ama ayarı fazla kaçırma ya da benim gibi üzerine bira açma saçmalığında bulunayım deme yoksa boşaltım sistemini alt üst edersin.

Bir gün gelecek bizim futbolcularımız da kendilerine DMden yürüyenleri ifşa edecek. O zaman neler olacak göreceğiz. :ubulut::asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt