Banu Çetin'den Olay İddia! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Banu Çetin'den Olay İddia!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kendini ifsaci sanan kizlar insta story diye birsey olmasa popüler olma ugruna böyle bos story paylasmazlardi bir futbolcuyla ciktim diyebilmek icin sabaha kadar futbolcunun

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yeni nesil Türk kadını bu o yüzden talepte bulunmayın diyorum hep namus kasıkta mı namus vefada mı diye diye bu hale getirdiniz ya nerede olacak başka?

Toplum tarafından dışlanmayacak olsalar her birini kendilerine biçtikleri rayiçle yoldan çıkartabilirler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Senol günes ile akrabaligin varmi kardes
Hürmetler iyi günler

Yok üstat ama severim kendisini zira uğur Karakullukçu gibi üniversite bitiremeyenler matah görülse ya da orta terk hocalar entellektüel sanılsa da kendisi üniversite mezunudur ülkede mezun olduğu tarihlerde lisans eğitimi veren 14 üniversite varken oysa ki ;) yani zarfım afilli olacağına mazruf dolu olsun :) senin için şekil önemliymiş bunu da bir liboşa yakışır şekilde örnek vererek ispatladın üstat sana küresel köyünde liberal mutluluklar diliyorum hadi şimdi 4 kelimelik cümlenle cevap ver 🥰 hürmfs

Yok üstat ama severim kendisini zira uğur Karakullukçu gibi üniversite bitiremeyenler matah görülse ya da orta terk hocalar entellektüel sanılsa da kendisi üniversite mezunudur ülkede mezun olduğu tarihlerde lisans eğitimi veren 14 üniversite varken oysa ki ;) yani zarfım afilli olacağına mazruf dolu olsun :) senin için şekil önemliymiş bunu da bir liboşa yakışır şekilde örnek vererek ispatladın üstat sana küresel köyünde liberal mutluluklar diliyorum hadi şimdi 4 kelimelik cümlenle cevap ver 🥰 hürmfs
...

Aaaa tek kelime bir de işaret ne güzel ;) sen sen ol bundan sonra dengin olmayanla alay etmeye çalışma bak benden sana sufle de ki; evet dengim değilsin seviyene inemem filan de hadi üstat şimdi de yüzüne su çal pardon ayılma hayal alemine devam baş baş
kaale almiyorum farkinda degilsin
Surda 3 aylik üyesin gag gag ötüyorsun
Horozun öttügü yerde civcive gag gag gag düsmez
Hadi simdi uza

kaale almiyorum farkinda degilsin
Surda 3 aylik üyesin gag gag ötüyorsun
Horozun öttügü yerde civcive gag gag gag düsmez
Hadi simdi uza düdük xD

sen gelirken ben dönüyordum bu benim 4. Hesabım 🤗🤗🤗 tam alemsin kafa bir milyon olmuş ayrıca gayet de alıyorsun bak postlarının hacmi genişledi 😘 almasan sana bir şey dememişken alay etmeye çalışmazdın neyse zülfiyare dokunduysa olabilir hoş görüyorum;) baş baş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt