Barcelona, Lewandowski Transferi İçin Bayern Münih'le Anlaştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barcelona, Lewandowski Transferi İçin Bayern Münih'le Anlaştı

Şu yaştaki adama şu para verilir mi diyorsun değil mi ?

İşte bu adamın yaşına dem vurmak ayıp olur çünkü o adam lewandowski

Herif bildiğin makine mitralyoz gibi çakıyor gelen gidene

Gol atmadığı kaleci varsa öne çıksın

Şu yaştaki adama şu para verilir mi diyorsun değil mi ?

İşte bu adamın yaşına dem vurmak ayıp olur çünkü o adam lewandowski

Herif bildiğin makine mitralyoz gibi çakıyor gelen gidene

Gol atmadığı kaleci varsa öne çıksın
61c73f0c4e3fe018f427c8cc.jpg

barca oyununa uyar mi - kanimca uymaz - fakat ,gecis donemi barca eski winner huviyete ulasma adina bu tur xfaktor profilleri katmasi gerekiyordu-kisa vade baglaminda.
bu yonden bakilirsa uyumlu uyumsuz dan cok, winner oyuncu ve lider ruhlu ust kalite bir isim sartti kendilerine ,ismi tarzinin onune gececek turde.

diger yandan, kanimca simdiye dek yapilan en sansasyonel is bayern'in yaptigi mane imzasi. bastan sona muthis bir transfer sureci. bayern ucuza ve daha versatile bir profili takima katip tam da hocalarinin istedigi sisteme uyacak makine nin en onemli ve duzenli dislisi olacak senegal aslani'na imza attirmasiyla takdirimi kazandi nazarimda.

bundes izleme adina basli basina onemli bir done benim adima - mane imzasi.

barca oyununa uyar mi - kanimca uymaz - fakat ,gecis donemi barca eski winner huviyete ulasma adina bu tur xfaktor profilleri katmasi gerekiyordu-kisa vade baglaminda.
bu yonden bakilirsa uyumlu uyumsuz dan cok, winner oyuncu ve lider ruhlu ust kalite bir isim sartti kendilerine ,ismi tarzinin onune gececek turde.

diger yandan, kanimca simdiye dek yapilan en sansasyonel is bayern'in yaptigi mane imzasi. bastan sona muthis bir transfer sureci. bayern ucuza ve daha versatile bir profili takima katip tam da hocalarinin istedigi sisteme uyacak makine nin en onemli ve duzenli dislisi olacak senegal aslani'na imza attirmasiyla takdirimi kazandi nazarimda.

bundes izleme adina basli basina onemli bir done benim adima - mane imzasi.
Onca cümle kurmuşsun da bir kez bile ''Tipoloji'' dememişsin yav!..İster istemez endişelendim; iyisindir umarım muhterem?!:unsure:

Benim pek sevmedigim tipte bir oyuncu Lewa, ama saygi duyuyorum tabiki. Cok fazla birsey beklemiyorum Barca kariyerinden sonrada Bundesliga'ya geri doner muhtemelen.

Şimdi normal de o yaştaki oyuncuya verilmez o para ama forma satışı reklam geliri ve başarı geldiği zaman otomatikman çıkarıyorlar o parayı o liglerle bizim ligleri kıyaslamak yanlış

Üst Alt