Barcelona'da Yeni Messi Krizi! "Lider gibi davranmıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5f4e7a4866a97c216a6d1a86.jpg
Barcelona'da ekonomik krizin yanı sıra saha içindeki kriz yeni bir boyut kazandı. Messi'nin bu sezon ayrılma kararından vazgeçmesi ve fakat son günlerde mutsuz görünmesi İspanyol basınında sıkça yer alırken, Juventus mağlubiyeti sonrasında yeni bir kriz yaşandı.​
DURUM YENİDEN KÖTÜLEŞİYOR
Messi takımda kalmasına rağmen Barcelona'da sular durulmuyor. Juventus mağlubiyeti sonrasında bu kez takım içinde farklı bir krizin yaşandığı ortaya çıktı. Mundo Deportivo'nun haberine göre, Barcelona'daki bazı futbolcular Messi'nin takımın lideri olamayacağına ve lider gibi bir duruş sergilemediği görüşünde.​
İKİ FARLI GRUP OLUŞTU
Barcelona'daki bazı futbolcuların Messi'nin takımı önemsemediği ve bu nedenle şu anki ruh yapısının lider gibi olmadığı görüşünde. Ancak diğer taraftan bazı futbolcular ise hala Messi'nin yanında. Messi'nin yanında olanlar ve olmayanlar şeklinde takımda gruplaşma meydana geldiği, bunun da takım içinde huzursuzluğa yol açtığı ileri sörüldü.​

Rahat bırakın şu adamı, kariyerinin içine sıçtınız ya içine sıçtınız. Adam gitmek istedi yok dediniz birde eleştiriyorlar sahaya çıktığına dua edin.
Kral önümüzdeki sezon tekrar parlayacak hemde ne parlama. Messi her zaman 1 numaradır..

Birakin ya , adam senelerdir Barcelonayi götürdü...

Kötü gidince, Messi dediler.
Adam ben gitmek istiyorum dedi, izin vermediler, simdide yok nakit sikintilari var yok para lazim.

Gec artik bunlari

yetenekli ve gevşek topçu algısını yıkan herhalde iki isim messi'yle, ronaldo oldu. ama barcelona deyince benim aklıma hala ronaldinho geliyor. messi'den liderlik bekleyeceklerine adamın üzerinden bu yükü alıp tamamen şov yapmasını beklemek en doğrusu olur. tüküreyim takım oyununa, adam yapacağı bütün istatistikleri yapmış artık keyfini çıkartsın futbolun. messi'den liderlik bekleyen de ne bileyim başka şeylerden başka şey beklesin.

Messi ve Ronaldo’nun gündemden düşme sebebi Ronaldo’nun Real’den ayrılmasıyla başladı.Gelecek sene Ronaldo Manu’ya Messi City’e giderse efsane olur.

Messi gibi bir futbol efsanesine böyle mobbing yaparsan tarih bunu unutmaz
Bundan sonra eline geçen yıldızlarda bunu unutmayacak klüp itibarını resmen yerle bir ediyorlar.
Messinin sesi çıkmadığı için üzerine gidiliyor.

Üst Alt