Barış Özcan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir manyak yüzünden bu adamdan nefret ediyorum. Her pazar bu adamın yeni videosunu gönderirdi bana.

İçerik ise aslında bir çok kişinin bildiği şeyleri süsleyerek anlatıyor. Hitap gücü kuvvetli; kendini dinletebiliyor.

Bir manyak yüzünden bu adamdan nefret ediyorum. Her pazar bu adamın yeni videosunu gönderirdi bana.

İçerik ise aslında bir çok kişinin bildiği şeyleri süsleyerek anlatıyor. Hitap gücü kuvvetli; kendini dinletebiliyor.
1.6 milyon takipçi var herhalde, çok yüksek bir rakam türkiye için.

mal mal enes, orkun gibi tiplerdense bu herif izlensin daha iyidir.

toplasan 3-4 videosunu izledim zaten, bayıyorum bazen.

bu kadar bilim ve ilime bağlı üstelik sorgulayan bir adamın o terör grubuna ait olabileceğini düşünmüyorum. oğlunun adı sufidir bu arada. çokta zeki ve akıllı bir çocuk gördüğüm kadarıyla. aile videolarında anlaşılıyor ki muhafazakar yapıları var ama dini düşünceleri de bizi ilgilendirmez. eski adobe calısanı bu arada bu kadar etkili çekimler yapıp montajlayabilmesi bu sebepten.
baya uzun zamandır takip ediyorum. takip edilmesi gereken youtube sayfalarından. ciddi emek var yaptığı her işte.

15 temmuz 2017 de yüklemiş videoyu

1:19-4:30-5:52-7:14-7:47-9:41-10:52 15 temmuz göndermeleri dolu hep

İlginç.

Bu video bizim 15 Temmuz sonrası yaşananların bir benzerini gösteriyor. Sesli söylenemeyen "acaba" diye düşünülen şeyleri anlatıyor. Şimdiki süreci eleştirmek FETÖ'cü olmak demek mi, darbeyi savunmak mı demek! Yoksa; her ikisi de reddedilemez mi! Ben Barış Özcan'ın her ikisini reddettiğini düşünüyorum. Bazı videolarında Atatürk'e olan hayranlığını görmüştüm. Gerçek bir Atatürkçü FETÖ'cü olamaz.

(bir gün Barış Özcan'ı savunacağım aklımın kenarından geçmezdi :) )

Youtube Türkiye için baya kaliteli ama içerik açısından ekstra bir şey yok çok rahat bulabileceğiniz şeyler genelde içeriği oluyor ayrıca YT o kadar leş ki bu adam çok kaliteli gözüküyor YT için

YT:Youtube Türkiye

15 temmuz 2017 de yüklemiş videoyu

1:19-4:30-5:52-7:14-7:47-9:41-10:52 15 temmuz göndermeleri dolu hep

PrGQV6.png

DSC_7202-1024x681.jpg

baris ozcan 3

Fetöcü olduğunu sanmam videolarında çok Atatürk vurgusu var

Bazı videoları da aşırı kaliteli özellikle şu SpaceX muhabbetlerini güzel anlatıyor

Adam gayet iyi içerik üretiyor, bilgiye insanların kolay ve eğlenceli yoldan ulaşmasını sağlıyor.

Hani bu kadar basit iş yaptığını düşünüyorsanız siz de 1.6 milyon aboneli bir kanal oluşturun o halde.

Bayagi kaliteli videolar yapiyor adam. Millet o kadar gerizekali youtuber'lari izleyip zengin edecegine keske böyle kendi tarziyla bilgi aktarmaya calisan, insanlara güzel seylerle ulasmaya calisan adamlari izlese keske. Muazzam bir emek var videolarda, öyle komik olsun diye sacmasapan videolar cekip heryeri effectlerle doldurmuyor en azindan.

Adi gecmis yukarida ben tanimiyordum mesela Enes Orkun falan demissiniz. Biraz baktim da Youtube da böyle bos islerle ugrasan adamlara tapiyormus megerse insanlar, cok ilginc geliyor bana yani bunlara prim verilmesi. Sirf bunlar degil Amerikan youtuberlar icin falan da gecerli. Hitap ettikleri kitle herhaldee 7-18 yas arasidir maksimum.

Ben fazla kanal takip etmiyorum Youtube da, genelde mac özetleri falan izlerim veya müzik falan dinlerim. Bir kac bilgi aktaran kanal da var takip ettigim, Baris Özcan da takip ettigim kanallardan biri. Simdi bi baktim da degisik degisik cocktailler yapan bir adamin kanalini da takip ediyormusum megerse :asd: Hic hatirlamiyorum.

Üst Alt