Baros Antremandan Kovuldu! - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros Antremandan Kovuldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Baros Antremandan Kovuldu!

Arjantin örneği gayet güzel örnek. Hagi de Maradona'da futbol bilgisi olarak hepimizi katlayacak, dörte çarpıp ikiye bölecek adamlr.Kimse teknik direktör değil diyemez ama onların büyük olmasını engelleyen şeyler devasa egoları ve aşırı disiplin kıstasları.

Futbolcu diasporası devam etsin. Rijkaard ı beğenmeyip onu gönderenler - ki başını servet çekiyordu - skibbeyi beğenmeyip lincoln ile ikisini göndermek isteyenler -ki başını arda çekiyordu- ve Hagi yi beğenmeyip onun gitmesini isteyenler- ki şu an için içlerinde barosun olduğu görülüyor- kazansın. Galatasaray kaybetsin

Arjantin örneği gayet güzel örnek. Hagi de Maradona'da futbol bilgisi olarak hepimizi katlayacak, dörte çarpıp ikiye bölecek adamlr.Kimse teknik direktör değil diyemez ama onların büyük olmasını engelleyen şeyler devasa egoları ve aşırı disiplin kıstasları.

Bu olayla ne alakasi var peki? Ne oldugunu biliyon mu

Futbolcu diasporası devam etsin. Rijkaard ı beğenmeyip onu gönderenler - ki başını servet çekiyordu - skibbeyi beğenmeyip lincoln ile ikisini göndermek isteyenler -ki başını arda çekiyordu- ve Hagi yi beğenmeyip onun gitmesini isteyenler- ki şu an için içlerinde barosun olduğu görülüyor- kazansın. Galatasaray kaybetsin

Usta Baros çıkıp dedimi medya önünde böyle sistem olmaaz, böyle hocalık olmaz, bana güvenilen yerde oynarım, futbolu bilen ayağıma gelsin.Bülent Korkmaz gibi yabancı takıntılı bir adamla bile çalışmadımı bu adam. Yeniçeri olamaz Baros. İnanmıyorum.

Servete inanırım basında bile t.direktörüne son şansı diyebiliyor yani.. ama baros bugüne kadar böyle bişey hiç yapmadı hatta tam tersine rijkaardı takımda tutmak için kewell ve baros artı çaba gösteriyolardı. samiyendeki karpaty maçında oyuna girip 2 gol atması ve ankaragücü maçlarını hiç unutamam heralde. ne biliyim inanasım gelmiyor sadece bekliyorum :)

Usta Baros çıkıp dedimi medya önünde böyle sistem olmaaz, böyle hocalık olmaz, bana güvenilen yerde oynarım, futbolu bilen ayağıma gelsin.Bülent Korkmaz gibi yabancı takıntılı bir adamla bile çalışmadımı bu adam. Yeniçeri olamaz Baros. İnanmıyorum.

Servete inanırım basında bile t.direktörüne son şansı diyebiliyor yani.. ama baros bugüne kadar böyle bişey hiç yapmadı hatta tam tersine rijkaardı takımda tutmak için kewell ve baros artı çaba gösteriyolardı. samiyendeki karpaty maçında oyuna girip 2 gol atması ve ankaragücü maçlarını hiç unutamam heralde. ne biliyim inanasım gelmiyor sadece bekliyorum :)

Barosun yapıp yapmadığını zaman gösterecek ama Hagi nin de bu kulübe egoları uğruna zarar verebileceğine inanmıyorum. Dahası Haginin 3 ümüzden fazla Galatasaraylı olduğunu düşünüyorum yabancı olduğu halde. Kaşının üstünde gözün var diye Barosu idmandan kovması da benim aklıma yatmıyor ama gene suskun kalır gene bir açıklama yapmaz ise o zaman burda bi daha Hagi başlığına yazmayacağım. Artık umarım açıklar da herkes hepimiz rahatlarız. Bilelim şu olayın iç yüzünü muallaklar üstüne konuşuyoruz çünkü...

Yönetimin bile istemediği, arkasında durmadığı teknikdirektörü hangi oyuncu takar. Ben Ankara maçında oyuncuların Hagiyede tepki vereceğini ve çok ağır bir yenilgi alacağımızı düşünüyorum.

Profesyonel dediğin adamlar bunu yaparsa, elbet bizim de söyleyecek bir sözümüz olur. :mad:

Rijkardla bazı yerliler anlaşamıyordu (Balta,Servet..) , Hagiyle yabancılar , bana öyle geliyorki bu Ankara maçından sonra Hagi gidicek (umarım kendi istifa eder , yapamadım der , bende suçluyum der ama bu yönetimle , bu futbolcularla olmaz der ve istifa eder.)

kusura bakma da Misimovicin yanında 5 para etmez adamlar olursa Misimovicin o 1 asisti bile mucize. Üstelik sol açık oynarken

Fener deplasmanında Pino yerine Baros, arkasında da Misimovic oynasaydı, geride BAM'dan biri ve Cana ile bol kırmızı kartlı, yemediğimiz atakları, golleri görürdük. Pino defansı çıkarmadı, geride de iyi paslaşan bir 3'lü orta saha vardı. Orta saha yokken, ağır Servet-Balta formsuzken önlerinde Misimovic oynatmak hiç te mantıklı değildi. Hele ki o maçlara kadar takıma tek birşey katmamış Misimovic'i görmüşken.

Nasıl Lincoln arkasında BAM-Topal varken ilk maçtan başlayarak döktürdüyse, Misimovic te bir o kadar kötüydü her maçta. Burada Polat-Sezgin-Hagi üçgeninde birşeyler döndüğünü tahmin ediyorum gönderilmesi konusunda ama Misimovic Hoca'ya gidip neler söyledi bunu bilmiyoruz. Efendi gibi konuşmamış olabilir. Geçenlerde röportajı vardı Misimovic'in, soru geliyor "ne kadar aptalca soru" diye başlıyor cevaba. Bunu Hagi'ye yapamazsın mesela. Aptalca soru sorma diyemezsin, ya da böyle ifadeler kullanamazsın.

Belki, Hagi gitti yönetime orta saha direncimiz yokken önde oynatamam en azından devre arası takviyesine kadar, kanatta oynatmak istiyorum ama itiraz edip seviyesizce konuşuyor bana karşı diye rapor verdi. Yönetim de belki de , devre arası takıma takviye yapılmasını istiyorsan Misimovic gider diye karşı teklif sundu... Yani olan biteni bilmiyoruz tam olarak. Hagi futbolcuyken bile her futbolcuya hükmederdi sahada. Sözünden kimse çıkmazdı. Bunun da hiç zararını görmedik. Misimovic kim yahu? Hagi girse ondan çok katkısı olurdu. Takıma ruhunu katan futbolcu tipi Misimovic mi? Lincoln-Keita-Culio ... Misimovic'i top diye oynarlar. Sarp bile görev versen her yerde oynar, kaldı ki yeteneksiz adam ama kendine sorsan katkısı var.

ankaragücü maçı ne çabuk unutulmuş burada ya ? tüm takım maçısatmışken birtk baroş oynuyordu. sakatlandı dayanamadı ağlayarak çıkmadı mı bu adam ? neyin peşindesiniz siz hala ?

Kompleksli TD istemiyorum. Herkes laubali, disiplinsiz, bi Hagi iyi. Hadi ya? Hagi´yi kovmazsak daha cok kisi kadro disi kalir bu mantikla. Oyuncular Hagi´yi istemiyor. Bu kadar basit. En basiti güvenmiyorlar Hagi´ye. Güven olmadigi yerde saygi filan da olmaz. Hagi mutlaka gitmeli. Yönetimin birazcik yüregi varsa Baros´u kadro disi birakir. Ondan sonra Aslantepe´nin maketiyle idare ederler, cünkü stadi baslarina yikarlar.

Baros'a sallayan arkadaşlar elini yüzünü yıkayıp tekrar gelsin,bu takımda profesyonelliği başta kewell sonra baros'tan öğrenicek çok oyuncu var. ekim 2010 daki ankaragücü maçını açıp izleyin servetin önünden geçen adamı nasıl izlediğini görün, karpaty lviv maçını açın yediğimiz golde hakan baltanın adamın peşinden koşmayı nasıl bıraktığını görün. T.direktör satma,takım satma ona deniyor işte..

Çıkıpta medyada açıklama yapmamış haginin son şansı diye..O ankaragücü maçını hiç unutmucam sakatlanma pahasına tek savaşan adam..

Hagi net yıldız oyuncularla geçinemiyor.Kendisinin mantığı 11 askerden oluşacak bir takım kurulmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt