Baros Antremandan Kovuldu! - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros Antremandan Kovuldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Baros Antremandan Kovuldu!

Hagi, Baros'u kovdu

Galatasaray'ın dün yapılan idmanında sinirler gerildi. Çalışma boyunca Hagi'nin her kararına itiraz eden Milan Baros, Rumen çalıştırıcı tarafından antrenmandan kovuldu!

Milan Baros, idman boyunca Hagi’nin hemen her kararına itiraz etti, söylendi. Bu durum hem teknik heyette, hem takım arkadaşları arasında huzursuzluk yarattı. Ancak asıl olay, çift kale maça geçildiğinde patladı. Önce bir süre as takımda oynayan Çek forvet, daha sonra Rumen teknik direktör Hagi tarafından yedek takıma geçirildi. Bu duruma itiraz eden Baros, “Böyle iyi, ben burada oynamak istiyorum” dedi. Hagi’nin aynı zamanda hakemlik de yaptığı maçta Rumen teknik adamın verdiği kararlara itiraz etmeye devam eden Baros, sonunda Rumen teknik adamı çıldırttı. Hagi, oyuncusuna çıkışarak, “Burada hoca kim? Sen misin, ben miyim?” diyerek Baros’u idmandan kovdu ve salona gönderdi. Ancak bu duruma oldukça kızan tecrübeli golcü, önce salona geçip bir süre çalıştı. Ardından sinirli bir şekilde arabasıyla tesislerden hızla çıkıp gitti. Yönetim, Çek forvete verilecek cezayı belirlemek için yurt dışında bulunan Başkan Adnan Polat’ın İstanbul’a dönmesini bekliyor.

Fanatik

Fanatikde de bu haber var :eek:

Baros kalsın herkes gitsin diyorsunuz,sonra Florya'da futbolcuya dayalı sistemden şikayetçi oluyorsunuz.Kim daha çok çanak tutuyor buna.

Baros kalsın herkes gitsin diyorsunuz,sonra Florya'da futbolcuya dayalı sistemden şikayetçi oluyorsunuz.Kim daha çok çanak tutuyor buna.

Milan Baros gittiginde Adnan Polat´in Mehmet Yildiz gibi, Herve Tum gibi futbolculari alacagini biliyorum da o yüzden Baros kalsin herkes gitsin diyorum. Zaten elimizde adam akilli 1-2 futbolcu var. Onlari da kovuyoruz. Güven olmadigi yerde saygi da olmaz. Hagi kusura bakmayacak. Ben Milan Baros´un simdiye kadar saygisizlik yaptigini görmedim. Demek ki sucu biraz da Hagi´de aramaliyiz. Kimse güvenmiyor Hagi´ye.

Zaten bu yüzden bunlar arkamda nasıl olsa taraftar var diyip böyle çıkışları yapabiliyorlar.Saçma.Takımın en iyi oyunucusu da,şimdiye kadar çok efendi olup içine atsan bile bu o oyuncunun bunu yapmaya hakkı olduğunu göstermez.Bugün böyle başlar,taraftar çanak tutar,yarın adam idmana gelmez sonra taraftar der biz ne yaptık?Hatırlarsınız daha Messi'nin A takıma yeni çıktığı zamanlarda Ronaldinho'da disiplinsiz davranışları yüzünden antremandan kovulmuştu.Galatasaray'ın herşeyden önce geldiğini unutmayın,bundan belki 2-3 yıl sonra Baros'da olmayacak çünkü.

Kapanır umarım sorun.Baros gitmek istiyorsa yapacak bir şey yok.Elano kendisi gitmek ister taraftar ey Hagi ey yönetim nasıl yollarsın sen bu adamı der.

Kewell gibi bir adamı Galatasaray'dan büyük görürler,ey yönetim sen ne hakla Kewellı yollarsın.Galatasaraylılığı bırakırım yok şöyle yok böyle.

Gitmek isteyen gider.Hem diyorlar ki Rijkaard ne kadar yumuşaksın oyuncun sana karşı geliyor hiçbir şey yapamıyorsun.Senin oyuncuların hepsini kendini salmış ama Rijkaardda tık yok.Konu daha belli olmadığı için bu konuda yorum yapamıyorum.

Ama daha geçen aylarda ister Messi ister Maradona olsun teknik direktöre karşı gelirsen kapı önüne konursun deniliyordu.Sırf rijkaardı övmek için,sırf Serveti eleştirmek için.

Aynısı şimdi oldu ve şu haberlere göre işin içinde küfür ve kendiliğinden sorun çıkarma var bu daha büyük yanlış.

Hem futbolcuya dayalı sistemi geçelim diyorlar hem de Baros teknik adamdan daha önemlidir diyorlar.

Baros giderse de eminim bu yönetimle daha kötüsü gelir.Ancak artık hem top tutan hem çalım atabilen hem de kafa topu alabilen oyuncu bulmaları gerekir.

Hagi salak değil.Takımın en iyi golcüsünü taraftarın en çok sevdiği adamı,kendisinin eleştirildiği yerde sezon sonu gideceğini bildiği halde,taraftarın kendisini istifaya çağırdığı bir dönemde bu oyuncuya böyle davranabiliyorsa helal olsun.

Hagi eğer seneye kalabilseydi artık imkansız.Takımda ruhsuz disiplinsiz futbolcu olmayan oyuncuların yüzde doksanı giderdi.

Hagi salak değil.Takımın en iyi golcüsünü taraftarın en çok sevdiği adamı,kendisinin eleştirildiği yerde sezon sonu gideceğini bildiği halde,taraftarın kendisini istifaya çağırdığı bir dönemde bu oyuncuya böyle davranabiliyorsa helal olsun.

Hagi eğer seneye kalabilseydi artık imkansız.Takımda ruhsuz disiplinsiz futbolcu olmayan oyuncuların yüzde doksanı giderdi.

ruhsuz disiplinsiz = baros:)

Hagi İstifa!!! Hagi İstifa!!! Hagi İstifa!!! Hagi İstifa!!! Hagi İstifa!!! Hagi İstifa!!!

Çünkü sizin nedense göremediğiniz vizyon sahibi adam.Büyük takımların kiralık oyuncularla bel bağlamasını istemeyen bir topçu.Onun yerine Çağlar'ı kullanarak Galatasaray'da kalacağı kesin olan bir adamın geleceğini düşünen bir adam.

Çok düşük bir miktar satın alma opsiyonu vardı sanırım Insua'nın. Biraz faydalanıp,-en azından adam akıllı görüp- o parayı verdirebilirdi heralde yönetime?

Çünkü sizin nedense göremediğiniz vizyon sahibi adam.Büyük takımların kiralık oyuncularla bel bağlamasını istemeyen bir topçu.Onun yerine Çağlar'ı kullanarak Galatasaray'da kalacağı kesin olan bir adamın geleceğini düşünen bir adam.

O kadar vizyon sahibiki Hagi,

Ayhan,Hakan,Sarp,Servet gibileri oynatmakta ısrar edip, yüreğiyle mücadele edenleri,her hareketleri kalite kokan topçuları teker teker harcıyor.

kiralik yobonun fenere verdigi katki goZumuze girsin o zaman reis

Komik olma lütfen , Balta sakatlıktan çıktıktan sonra hemen Cağları kesip Baltayı oynatan benmiyim ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt