GSC Haber - Başakşehir Karşısında İlk 11'imiz Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Başakşehir Karşısında İlk 11'imiz Belli Oldu

Oliveira yerine Berkan, Kazımcan yerine Dubois olsaydı daha iyi olurdu sanki. Neyse kazanalım şu maçı fena stres var üstümde nedense.

Ben bu takımı da bu taraftarı da ayrı çok seviyorum, farklı fikirlere, eleştirilere her şartta varız, bizi Türkiye'nin en demokrat ve aristokrat kulübü yapan da bu.

Allah'ınıza kurban büyük Galatasaray'ın aziz taraftarı. <3

Okan tahmin ettiğim gibi bir kadro çıkardı

Ade garibanı yerine Kazımcan

Ben olsam Sergio ve Mertens'i keserdim

Umarım maç sonu küfür kıyamet olmaz buralar

Neyse, bence Gumruk daha iyi hucum ediyordu. O macta bireysel hata haricinde kotu oynamadik. Tek temennim sacma gol yememek

Oyuncuları kaybetmemek adına yaptığını düşünüyorum belki de iyi oynayacaklar inşallah alnımızın akıyla çıkarız

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Okan tahmin ettiğim gibi bir kadro çıkardı

Ade garibanı yerine Kazımcan

Ben olsam Sergio ve Mertens'i keserdim

Umarım maç sonu küfür kıyamet olmaz buralar

Ikisini ayni anda kesmek bence dogru bir hamle olmazdi. Biri kesilebilirdi evet ancak eldekilerde bu. Yerine koyacagin adam da kisitli Yusuf vs iste tutsaydi bak mis olurdu boyle durumlarda.

İdeal 11 sadece kazımcan var e beklenen buydu bu durumda değişiklik risk olur aslan gibi oynayacak hepsi.

Sergio bu takımın kilit oyuncularından saçmalayın çocuk gibi, temposuz felan da değil top olan yere bakacağınıza adamın topsuz koşularına bir bakın. Defansif aksiyon istenmiyor tam tamına zaten kendisinden bu oyun sisteminde

Üst Alt