GSC Haber - Başakşehir Karşısında İlk 11'imiz Belli Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Başakşehir Karşısında İlk 11'imiz Belli Oldu

Berkan' ın yedekte bile olmaması şaşırtıcı ki uzun zamandır yok sayıyor gibi Hoca. Bilmediğimiz bir sorun olabilir...

Mertens ve Oliveira' nın yine birlikte ilk 11 çıkmalarını da yadırgadım. Okan Hoca sanki oyunculara karşı biraz tavizkar davranıyor gibi hissediyorum. Son maçta Mertens hiç yoktu, Oliveira kepazeydi. Epeydir iyi oynadıkları pek bir maç da hatırlamıyorum...

Çıkabilecek net en iyi kadro. Zaniolo artık bekliyorum onun dışında memnunum kim oynarsa desteğiz. Kerem ve İcardi boş geçmez. Oliveira ve Mertens kendini affetirecek. Kazımcan haydi aslanım bugün bu formayı al ve bir daha verme. Sendeyiz. Haydi Aslanlarım çok çok önemli

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Oliviera laubalisi bir hafta otursa oraya berkani çekip sola dubayi atsak daha iyi olurdu.Okan şunu anlamıyor hala ! Hem Oliveira hem mertens aynı anda oynadı mı büyük takimlara karşı orta sahamiz yumuşak ve defansif anlamda zayıf kalıyor !!
Büyük takım zksbshshshsh Torreira Midtsjö veya Torreira Berkan çıktığın hangi maçı kazandın?

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Berkan' ın yedekte bile olmaması şaşırtıcı ki uzun zamandır yok sayıyor gibi Hoca. Bilmediğimiz bir sorun olabilir...

Mertens ve Oliveira' nın yine birlikte ilk 11 çıkmalarını da yadırgadım. Okan Hoca sanki oyunculara karşı biraz tavizkar davranıyor gibi hissediyorum. Son maçta Mertens hiç yoktu, Oliveira kepazeydi. Epeydir iyi oynadıkları pek bir maç da hatırlamıyorum...
Forma adaleti filan yok bu takımda. Birilerini pohpohlama yapıyorlar.

Beekan ne alemde yav
Sol bek desteği için önemli bir taş
Bizim soeunumuz sol açık yardımı tandanslı ,sol stopere kadar defans zaafiyeti yaşaması

Bence en doğru kadro bu. Berkanı sahaya attığımızda topu karşı sahaya yıkıp set oynama şansımız yok. Tebrik ederim Okan hocayı

SM-S918B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt