Başakşehir'in Büyük Başarısı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir'in Büyük Başarısı

806x378-uefa-avrupa-ligindeki-temsilcimiz-medipol-basaksehirin-rakibi-belli-oldu-1576501300211.jpg

Kurulduğu dönemden bu yana Galatasaray ve Beşiktaş ile şampiyonluk yarışlarına girip kaybeden Başakşehir, bu seferde Trabzonspor ile ilk 2 mücadelesi veriyor. 2019-2020 sezonunda şampiyonluğa giden Başakşehir, bu sefer şansızlığını kırıp tarihinde ilk kez süper lig şampiyonluğu yaşamak istiyor.

ts ile aynı fikstüre sahipler
gerçekten hakeden kimse o şampiyon olacak

yalnız bir parantez açalım (abdullah avcı gerçekten dandik bir hocaymış)
bravo okan
bravo baykuşlar

Ipi göğüslerseler enteresan olacak cidden
Spor programlarında 1 saatten fazla kimse konusmaz herhalde
Kupa törenine toplama taraftar bulurlar yalnız

Başakcitynin şampiyon olmasını istemiyorum şahsen. İlk sebep şampiyonluk parasinin 6ya bölünecek olmasi. İkincisi de borçsuz bir kulübün şampiyon olmasi cok ciddi bir sorun olabilir üstelik şimdi böyle iyi yonetilirken şampiyon olunca neler yaparlar hayal edemiyorum. Ts olsa bile belli bir borcu vs olduğu icin seve seve parayi o borcu kapamaya harcayacaklar ve ne olursa olsun kendi ayağına sıkan bir camia. Kötü yani ne olur derseniz en az 1 ay kafa ütüleme ihtimalleri var şampiyonluk sevinci sirasinda 36 yil şampiyon olamayan bir kulüp icin artik ona yapacak bise yok.

Göksel Gümüşdağ, Fener sempatizanlığı, siyasi faktörler nedeniyle Başakşehirin şampiyon olmasını hiç istemiyorum. Trabzonun olması beni çok etkilemez. Ha fener ha bjk ha trabzon illa birisi olacak biz olamadıktan sonra.

Üst Alt