Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı

:) Bu ülkede bilgilendirme için yüz yüze görüşme yapılmaz:)

Sorun,iç meselemiz olmaktan çıktı.Bu sebeple süreç adına bilgi verme amacıyla yapılan bir görüşmedir diye düşünüyorum.Bu tür pis işler Başbakan ricasıyla temizlenmeye çalışılsaydı benzer ricayı Berlusconi'de,İtalyan takımları için yapardı. :)

Sorun,iç meselemiz olmaktan çıktı.Bu sebeple süreç adına bilgi verme amacıyla yapılan bir görüşmedir diye düşünüyorum.Bu tür pis işler Başbakan ricasıyla temizlenmeye çalışılsaydı benzer ricayı Berlusconi'de,İtalyan takımları için yapardı. :)

Ama orada demokrasi var!

şenes erzik zaten uefa da kukla platini ne derse emredersiniz der onu uyguluyor ülke için yararlı işini görmedim zaten rte platini nin yanında mum kalır şenes platini yi bizi kurtar diye ikna edecek öylemi

Ve de orada gerçekten bağımsız denetim mekanizmaları var!

rte hakkinda hakaret etmedim niye silindi???

Düsünce özgürlügü yerlerde sürünüyor gsc de!

Aynen zaten rte'nin amacida bu degilmi buda malesef foruma da yansimis..Uzulerek soyluyorum rte yanlilari istedikleri gibi siyaset politika reklam yapiyorlar...Sen karsiliginin vermeye calistigin an Siyaset yapiyorsun diye yazilarin siliniyor...Uzuluyorum memleketimin bu haline yazik bunada yazik.

Sözde de olsa bu ülkede de demokrasi var.

Ne yazık ki denetim mekanizmalarımız yeterince bağımsız değil.Yasama, yürütme ve nihayetinde yargıya da sahipsen demokrasinin işlerliğinden bahsedemezsin.Federasyonumuz da kağıt üzerinde özerk, bunun gerçek olduğuna kim inanıyor?

Adam sanki padişah arkadaş.Hukuğu takan yok.Erdoğan futbola karışmasa olmaz.

Aynen zaten rte'nin amacida bu degilmi buda malesef foruma da yansimis..Uzulerek soyluyorum rte yanlilari istedikleri gibi siyaset politika reklam yapiyorlar...Sen karsiliginin vermeye calistigin an Siyaset yapiyorsun diye yazilarin siliniyor...Uzuluyorum memleketimin bu haline yazik bunada yazik.

Git kardeşim başka yerde yap siyasetini...

Burda yapma...

Türkiye ve demokrasi ?

Cezayir ve Fas'taki demokrasi bizden daha fazla :D

Alıntı yaptığın yorumumda da dediğim gibi '' Sözde '' işte.Bizde suça dair cezalar belirlenir.Yürürlüğe konulur ama iş uygulamaya geldiği zaman geri adım atmaya başlarız.Tıpkı Meclis'in 58.madde ile ilgili yapmış olduğu değişiklik gibi.

rte şenez erzikle fedarasyon başkanlığı için dolmabahçede görüşürmü akıl fikir var süreç hakkında bilgi almıştır adam uefa asbaşkanı tabiki görüşcek bilgileri aktarıcak gayet normal

rte hakkinda hakaret etmedim niye silindi???

Düsünce özgürlügü yerlerde sürünüyor gsc de!

Böyle bir şey haddimize değil. Ama siz bir şey yazarsanız başkası cevap verir, burada insanlar birbirini kırıyor sonra.

Sence değer mi bunun için, bence değmez.

Arkadaşlar sizi de anlıyorum, siyaset girmiş spora biz nasıl girmeyelim diyorsunuz ama her görüşten arkadaşlarımızı kırmayacak biçimde yapalım yorumlarımızı, rica ediyorum sizden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt