Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı

grönland milletvekilinin niye senes le görüstügüne bir anlam veremiyorum???? :confused:

Beyler avatarları takunya ve tespih yapıp düşüncelerinizi açıklayın bence o zaman siyaset olmuyor :)

Sanırım..

Al işte böyle yazarak neyi ima ediyorsun...?

Burası spor forumu zamanında bana aynen böyle deniliyordu...

İki kelimede mesajım editleniyordu...

Niye bazılarının damarına basacak söylemlerden dolayı...

Adalet olacaksa Herkese Olacak...

Ya bu arkadaşa gereken uyarıyı yapın...

yada biz anladığı dilden yazalım...

Bir değil iki değil yahu...

El İnsaf...!

Ben Yüksel Ata mevzusuna hiç girmiyorum zira bir Ersin Eren bide bu bunların bi garezi varki her konuda mutlaka alakasız mesajlar yazıyorlar...

Herneyse Yüksel Ata benle muhatap olma...

Yorumlarıma cevap verme...

Bende senin mesajlarına cevap vermeyeyim...

Ayrıca Başbakansa istediği ile görüşür...

Kimse kimsenin kimle görüşeceğine karar veremez...!

Size soracak değiller ya...

biraz dusun derim. kimse keyfinden siyaset yapmayin diyip mesaj editlemiyor. yoksa biz de yazariz yeani.

forumlar özgür ortamlardır hakaret olmadıktan sonra herşey yazılabilir emin ol senden çok düşünüyorum senden çokta forum tecrübem vardır ahkam kesmek yerine biraz ortamı yumuşatacak tarzda konuşursan daha iyi olur diye düşünüyorum kesinlikle konuşmayın diyeceğinize hakaret etmeden konuşun gibi uyarılar daha uygun.ikili tartışma olmadıktan sonra forum niye varki kim ne yazmışsa ip numarası var sorumluluğu kişiye ait sizin bu kadar siyaset sakın konuşmayın aman ha yanarız gibisinden tavrınız çok itici anladık moderatörsünüz ama moderatörlük keserim öldürürüm gibi tehditlerle yapılıyorsa kusura bakmayın doğru değil.burda bende diğerleride fikrini sölücek kavgalarda olacak fikir çatışmalarıda düşünce özgürlüğü vardı artık yok dicem onada SİYASET dersiniz forum ve internet kavramının özgürlük olduğunu (hakaret olmadan) türkiye hariç herkes öğrendi...

El İnsaf...!

Ben Yüksel Ata mevzusuna hiç girmiyorum zira bir Ersin Eren bide bu bunların bi garezi varki her konuda mutlaka alakasız mesajlar yazıyorlar...

Desene düşünce suçundan bana ceza yolda zaten güçlü olanı övmek her zaman düşünce eleştirmek her zaman hakaret olur Türkiyede...

Ayrıca Başbakansa istediği ile görüşür...

Kimse kimsenin kimle görüşeceğine karar veremez...!

Size soracak değiller ya...

reis böyle bir cümle kurarsan milleti galyana getirirsin ne demek bize soracak degiller ya?

düsünüp bunun üzerine konusa,mazmiyiz yani?

Açık konuşmak gerekirse konu her ne kadar şikeyle ilgili gibi dursada siyaset dışı yorumlar beklemek pek mantıklı değil. .O yüzden konuyu kilitlemek daha makul bir çözüm gibi.

El İnsaf...!

Alemdar seni tanimam etmem sana karsi ne garezim olabilir ki? Sana dedim nokta koydum diye ama halen rencide edici yazilar yaziyorsun...Sana son bir buyuk tavsiyesi Insanlara karsi Saygili olmaya calis ve herturlu goruse karsida acik ol emin ol Multu olursun bundan...Ben senin yazdiklarini ne olursa olsun okurum herkesin yazdiklari gibi cunku halen herkesden birseyler ogrenebilecegimi dusunurum yani ogrenmenin yasi yokdur ;)

ayriyeten bazi renkdaslara GIZLILIGI mesru kilan devlet hareketlerini ögretmek gerekiyor

mesela

MGK toplantilari

Terör zirvesi

Dis politika

ve Türk halkini tehlikeye sokabilecek tüm faktörler

bunlarin bir nevi gizli kalmasi normal olabilir (benim icin degil)

ama futbolla alakali bir konun görüsülmesi gizli olmamalidir nasil bir sacmalikdir bu????

ozamanda insanlar kuskulanip bir fikir beyan etmesi kacinilmazdir!!!

Bende konunun kilitlenmesinden yanayım zira fazla düşününce bazı arkadaşların tacizlerine maruz kalıyoruz tek tip düşünmek gerekiyor onlar gibi aksi türlü olmuyor...

ayriyeten bazi renkdaslara GIZLILIGI mesru kilan devlet hareketlerini ögretmek gerekiyor

mesela

MGK toplantilari

Terör zirvesi

Dis politika

ve Türk halkini tehlikeye sokabilecek tüm faktörler

bunlarin bir nevi gizli kalmasi normal olabilir (benim icin degil)

ama futbolla alakali bir konun görüsülmesi gizli olmamalidir nasil bir sacmalikdir bu????

ozamanda insanlar kuskulanip bir fikir beyan etmesi kacinilmazdir!!!

Konu Şenez Erzik den MGK ya gelmiş oradan da Oval Ofis'e gider herhalde Yaaaa Sabır

Bizi yanıltmadınız ve yine izin verdiğimize pişman ettiniz.

Son günlerde, şu bölüme dikkat edelim lütfen.

Forumumuz da siyaset ve dini-askeri gibi hassas konular ve mesajlar yazmak kesinlikle yasaktır. Israrla siyaset ve dini-askeri içeren başlıklar açan, siyasi ve dini-askeri içerikli mesajlar yazan ve bu konuda provakasyon yapanlar ceza kuralları gereğince ceza alacaklar.

----------------------------------------------------------------------------------

Konu açarken dikkat etmeniz gerekenler;

Doğrusu; Transfer Nöbeti

Yanlışı; Transfer nöbeti

Doğrusu; Galatasaray Şampiyon

Yanlışı; galatasaray sampiyn

(Tüm başlıklar için geçerlidir)

Son günlerde çoğu üyemiz küfür ve küfür kısaltmalarını çok kullanmaya başladı forum kuralları çerçevesinde küfür ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.

Arkadaşlar gereksiz mesajlar temizlendi.

Mevzu siyasi biliyorum ama sizden rica ediyorum, birbirimizi kırmadan, laf sokmadan konuşalım.

Devam..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt