Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Başbakan İle Şenes Erzik Görüşmeleri Başladı

siyasi müdahale çok açık ve bariz bir şekilde var...uefa artık neyi bekliyor?

UEFA el atmıyorsa FİFA olaya el atmalı artık.

TFF Özerk bir kurum. Ama siyasi müdahale hiç bitmiyor.

Bu görüşmenin amacı ne? Kamuoyu en kısa sürede aydınlatılmalı.

Evet yorumları okudum ve malesef forumda biz siyasi konuları pek kaldıramıyoruz bunu net bir şekilde gördüm.

İnsanlar herşeyi birbirine karıştırmakta ve malesef bu Ülkenin Başbakan'ına bile hiç çekinmeden sonu ne olur diye düşünmeden düşüncesini belirtip,sonrada bu ülkede Demokrasi yok demek çok tuhaf.

Konuya gelince Başbakan Sporun ematenetçisi yokken Uefa'da görevli ,hemde üst düzey görevliyle görüşmesi bir spor severi nasıl rahatsız edebilir.Arkadaşlar sevin veya sevmeyin ama adam Ülkeyi yönetiyor kusura bakmayın ve bu adam Sporun içinden gelmiş bir insan oturupda orda Feneri konuşucak kurtaracak anlamı taşıyan bir toplantı yapmaz.En azından bunu böyle düşünmek en doğru olan.

Yok tersi mi oldu,kusura bakmayın ama kimse koltuğa yapışamaz demokrasi yok dediğiniz ülkede seçim var ve bu sandığada direk yansır.

Saygılar.

Tamam Şenes Erzik ile görüşsün olumlu anlamda çıkartalım. Peki Rıdvan ile neden görüşür ? Onu açıklar mısınız ? Hangi demokrasi oluyor sandık dışında ?

Tamam Şenes Erzik ile görüşsün olumlu anlamda çıkartalım. Peki Rıdvan ile neden görüşür ? Onu açıklar mısınız ? Hangi demokrasi oluyor sandık dışında ?

Sen oy kullandın mı?

Oy kulllanmak dediğin kişinin özgür iradesiyle istediği kişiye oy vermesidir.Buda Siyasette Demokrasi Bayramıdır.Konumuz bu değil ama lütfen saçmalamayalım.Konuyuda fazlada dağıtmayalım.

He Rıdvan'la neden görüştü adamı hesaba sokalım ,bu adam Başbakan ya kiminle neden görüştün demek saçma olmuyor mu?

Öyle bi saçmalaık içerisinde konuşuyoruz ki sanki adamın avukatı gibi cevap vermek zorunda kalıyoruz mantıklı yorumlar lütfen.

Sen oy kullandın mı?

Oy kulllanmak dediğin kişinin özgür iradesiyle istediği kişiye oy vermesidir.Buda Siyasette Demokrasi Bayramıdır.Konumuz bu değil ama lütfen saçmalamayalım.Konuyuda fazlada dağıtmayalım.

Konuyu sizin ifadeniz dağıttı. Gayr-i ihtiyari demokrasi konusuna girip fikrinizi söylediniz. Buna bir cevap olarak yazdım bende. Oy kullanmak değildir demokrasi bunu da belirteyim. Çok şey yazılır ancak forum içeriği doğru yer değil. Sonu da bir yere gidecek şey ben görmedim şahsen.

He Rıdvan'la neden görüştü adamı hesaba sokalım ,bu adam Başbakan ya kiminle neden görüştün demek saçma olmuyor mu?

Öyle bi saçmalaık içerisinde konuşuyoruz ki sanki adamın avukatı gibi cevap vermek zorunda kalıyoruz mantıklı yorumlar lütfen.

Rıdvan ile birlikte Aykut Kocaman gitti. Süreç ortada. Göksel Gümüşdağ olayı apaçık. Şike yasası jet hızı ile geçti. Ben bu yaşıma kadar bu ülkede bir Başbakan'ın futbol yorumcusu bir adam ile 1 yılda birden fazla görüştüğünü görmedim, şahit olmadım. Yargılama değil insanlar açıklama istiyorlar. Bu hak = Demokrasinin ta kendisidir işte. Oy kullanmak insani bir hakdır. Demokrasiyi yapılan seçimler yaratır. Ya yaratmaz bizde olduğu gibi.

Niye cevap verme hissiyatı duyuyorsun ki Emrah'cım...:)

Ben sana yazmadım onu sabahtan beri niye görüşüyor neden görüşüyor diyenlere yazdım...:)

Size sorsun işte kimle görüşeceğini...:)

Size diyorsun birde sana yazmadım diyorsun. Külah gönderiyorum bu saatte Alemdar.

Konuyu sizin ifadeniz dağıttı. Gayr-i ihtiyari demokrasi konusuna girip fikrinizi söylediniz. Buna bir cevap olarak yazdım bende. Oy kullanmak değildir demokrasi bunu da belirteyim. Çok şey yazılır ancak forum içeriği doğru yer değil. Sonu da bir yere gidecek şey ben görmedim şahsen.

Benim ifadem okuduysan konu içerisinde yazılandır.Benim konuyuda Gayr-i ihtayari bir şekilde girmem değil daha önceki yazılanlara ait bir söylemdir.Oy kullanmanın Demokrasi olup olmadığı kadar dar pencereden bakmak ise bu sizin ifadenizdir.Konumuz siyaset olmadığından Demokrasiyi tartışmak veya açıklamak gibi bir hata içeine girmek siyaseti buraya taşıyıp konuşmak demektir.Gönlüm isterdeki bunu uzun uzun konuşup tartışabilelim ama malesef forumda bunu yaşıyamadığımızı zaten mesajda ilettim.

Bence dikkatli bir şekilde okuyabilseydin fikrimin ve mesajımın ne demek istediğini daha iyi anlıyabilirdin.

Saygılar.

Ee tamam siz derken neyi kastettiğimi biliyorsun Emrah...:)

Niye hala uzatma derdindesin ki...:)

Bu soruyu ben sana sorsam ? Uzatan sensin desem. Attığın mesajın anlamı nedir yani ? Başbakan size sorsun diyip bana uzatma konusunda laf söylemek ne kadar mantığa yatıyorsa bende o kadar uzatıyorum. Başbakan görüşebilir. İstediği insanla görüşebilir. Konu bu değil ki. Siz böyle yorumlayarak uzatıyorsunuz aslında.

Bu soruyu ben sana sorsam ? Uzatan sensin desem. Attığın mesajın anlamı nedir yani ? Başbakan size sorsun diyip bana uzatma konusunda laf söylemek ne kadar mantığa yatıyorsa bende o kadar uzatıyorum. Başbakan görüşebilir. İstediği insanla görüşebilir. Konu bu değil ki. Siz böyle yorumlayarak uzatıyorsunuz aslında.

Niye görüştü diyip hesap soran babam değil ya Emrah...:)

Benim ifadem okuduysan konu içerisinde yazılandır.Benim konuyuda Gayr-i ihtayari bir şekilde girmem değil daha önceki yazılanlara ait bir söylemdir.Oy kullanmanın Demokrasi olup olmadığı kadar dar pencereden bakmak ise bu sizin ifadenizdir.Konumuz siyaset olmadığından Demokrasiyi tartışmak veya açıklamak gibi bir hata içeine girmek siyaseti buraya taşıyıp konuşmak demektir.Gönlüm isterdeki bunu uzun uzun konuşup tartışabilelim ama malesef forumda bunu yaşıyamadığımızı zaten mesajda ilettim.

Bence dikkatli bir şekilde okuyabilseydin fikrimin ve mesajımın ne demek istediğini daha iyi anlıyabilirdin.

Saygılar.

Gerçekten anladım. Ancak oy kullanmak bu ülkede her zaman vardı 1923ten beri. Demokrasi uygulamayan ülkelerde bile var. Demokrasi asıl Devletin kendisinde olmalı diyorum bende. Demokrasi oy kullanmak değildir. Onun sonucuna katlanmaktır, onu yorumlamaktır. O gücü alan kişininde şeffaf olup halkına tölerasyonda bulunmasıdır. Burada Başbakan'a saygısızlık etmeden eleştirebilmektir. Bunlar en basitinden demokrasidir. En basiti diyorum ancak o da yasaklanıyor. Küfür etmek değil eleştirmektir. "Size mi soracak" diye kestirip atmak değildir demek istedim. Benden de saygılar. Ancak burada ben kötü niyetli bir yorum görmedim. 1-2 tane hariç. Benim bir yorumumda silinmiş ne hareket ne de bu tip bir ifade vardı. Demokrasi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt