Başbakanın Açıklamaları Oyunuzu Etkiler Mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başbakanın Açıklamaları Oyunuzu Etkiler Mi?

Cevap: Başbakanın Açıklamaları Oyunuzu Etkiler Mi?

Hollandada oldugum icin oy veremiyorum, bizim aile (burdaki cogu kisi AKP yi sever)

ama su bi gercekki.. AKP turkiyeyi son 2-3 senedir dogru yonetmediginin kanisindayim.. ilk baslarda iyiydi ama suanda sanki cok buyuk yanlislar yapiliyor.. ordan nasil gozukuyor bilmiyorum ama..

Insanlari futboldan soguttular, suda bi gercek, futbolla siyaseti ayni kefeye koymayin diycez ama bunu sayin RTE yapiyor ama.. Hakan Sukuru kullanmiyormu mesela? bence AKP eyvallah icraatlari var ama biraz ipin ucunu kacirdi gibi geliyor bana..

Korku imparatorlugu olmus insanlar konusmaya bile korkuyor anasini satayim.....Oy degil gunahimi vermem bu zihniyete

Zaten vermiyordum ama oy verenlerin bu olay yüzünden taraf değiştireceğini sanmıyorum çünkü money talks ..

lafta kalir bunlar daha secime cok var gene allem edip kallem edip kandirirlar milleti

Bu Osman Tamburacı konusunda bir şeyler yapılmalı. Twitter'dan falan !

#BıyıklarınDökülsünTanburacı

Olum bunlar nekadar şerefsizleşmeye başladılar adnan öztürkü ifadeye çağırmışlar!!!

Galatasaraylı AKP' lileri başbakanları ikna eder ve yine gider verirler oylarını. Hiç şüphem yok.

Ayrıca bence Galatasaray tepkisini gösterme biçimini değiştirmeli.

Bu yapılanlar Fenerbahçe' nin kara kaşı kara gözü için değil. Futbol ekonomisine birşey olmasın, agaların cebine giren yeşil yeşil dolarcıklar uçup gitmesin diye.

Oyla falan değil aynı Fenerbahçe' nin yaptığı gibi parayla tehdit etmek gerektiğini düşünüyorum.

Galatasaray ligden çekileceğini açıklasa Fenerbahçeyi yalayanların çoğunun bu sefer Galatasarayı yalamaya başlayacağına ve Galatasaray ligden çekilmesin diye ellerinden geleni yapmaya başlayacaklarına adım gibi eminim.

Oy moy hikaye.

Yok abicim bu tak etti artık pisliğe bulaşmamış bir futbolumuz vardı onunda içine ettiler. Artık taraftar stadta bi duruş sergilemeli. Kareografiler güzelde artık oyun pislenmeye başladı. Başbakansa başbakan tff ise tff taraftar tepki vermeli. bunlar biz sustukça devam ediyor.

Futbol etkiler,özelikle Trabzon cezalar verilmezse biliyorsunuz AKP'nin kalesi gibi bir sehir,ama futbolada bir o kadar tutkulular sampiyonluk kupasini alamazsa ve ceza almazsa Fener Trabzon sehir olarak ciddi tepki koyar secimlerde,yukardaki oran herseyin özeti 20,83% suan ve burasi Türkiye bazinda kücük bir alan,futbolu kimse hafife almamali belkide ülkede oy oranlarini direk etkiliyecek en önemli kalemlerden biridir,bizdeki futbol tutkusu siyasi tutkudan cok daha agir,burdan adaletli bir sonuc cikmazsa,kimse tatmin olmaz ülkede genel olarak ve agir bir oy kaybi kacinilmaz.

Üst Alt