Başbakanın Açıklamaları Oyunuzu Etkiler Mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başbakanın Açıklamaları Oyunuzu Etkiler Mi?

Cevap: Başbakanın Açıklamaları Oyunuzu Etkiler Mi?

Baris Cenk Akkaya ‏ @bariscenkakkaya

Yanıtla RetweetlendiRetweetle Sil Favorilere eklendiFavorilere ekle · Kapat Aç Detaylar

ŞİKE SAHAYA YANSIMADIYSA, DARBE DE ÜLKEYE YANSIMADI.. KOMUTANLAR DA ÇIKSIN..5 YIL AVRUPA'YA GİTMESİNLER!

Adamı çoğunuz sevmez ama cuk oturtmuş:)

Baris Cenk Akkaya ‏ @bariscenkakkaya

Yanıtla RetweetlendiRetweetle Sil Favorilere eklendiFavorilere ekle · Kapat Aç Detaylar

ŞİKE SAHAYA YANSIMADIYSA, DARBE DE ÜLKEYE YANSIMADI.. KOMUTANLAR DA ÇIKSIN..5 YIL AVRUPA'YA GİTMESİNLER!

Adamı çoğunuz sevmez ama cuk oturtmuş:)

mükemmel laf

Başbakanın açıklamaları değilde, D.F(ev) ve şike davalarında adalete karşı takındığı tavır etkiler. Yoksa Fener düşmüş, Aziz çıkmış biz düşmüşüz vs bir gram etkilemez.

Stad meselesinden sonra oy atmamıstım bu sike muhabbetindeki kafa yapısıda iyice verdigim kararla gurur duymamı sagladı..

Suat Kılıç ve Erdoğan Bayraktar'ı zerre kadar sevmiyorum. Heykelleri dikilecek kadar ustalaşmışlar tetikçilikte.

N.Canikli,S.Kılıç,M.Elitaş ve E.Bayraktar ALLAH'tan bizim bölgede değil yoksa imkanı yok oy felan vermem...

Hoş T.Erdoğan sevgimiz sürer ama Ak Parti gözümde biter...

Benim merak ettiğim birşey var.

Şimdik TFF hiç bir takıma ceza vermedi... ve 5 yıl ceza yememizi bekliyor... AMA ya UEFA/FIFA (artık kim kararı verir bilmem) sadece Fenerbahçeyi cezalandır dese ne olacak? Ozamanda mı 8 takım bahanesini kullanıp ceza vermiyecekler?

Parti isminin içinde geçen "ADALET" kelimesiyle uyguladığı tavır arasında o kadar büyük fark var ki.

0.1 bile etkilemez kimse partisini değiştirmez ... f5 düşürülse idi bu oran biraz daha artardı ama genede 45-46 nın altına düşmezdi akp'nin oyu .

Akpnin oyunun düşmesi için sağda merkezi bir parti olmalı , e sağda bu parti alternatifsiz olduğuna göre kimsenin oyu etkilenmez .

Ulan ne olaylar etkilemedi bu mu etkilicek geçiniz..

Soruyu birazda tersten sormak lazım, etkilediğini düşünsek bile vatandaş dönüp diğerlerine baktığında ne görüyor?

--Yıllarca sadece futbolda değil her alanda oluşan çeteciliğe karşı sessiz kalma, hatta destekleme, kol kola yürüme

--Şike davasının muhtemelen gündme bile gelmeyeceği bir iktidar

--Davanın gündeme ilk düştüğü andan itibaren muhalefetin şikeciler safında yer alıp iktidara sallaması

vs.

Şimdi sıradan bir vatandaş ne yapsın bu konuda? O da n azından dava açıldı, bu bile gelişmedir deyip oyunu yine verebilir. Bu düşünceyi haksız çıkaracak bir tarihsel geçmiş de olmadığına göre. Çok çok zor etkilemesi.

Kızabilirsiniz ama Millet'in büyük kesiminin umrunda değil bu Şike Muhabbeti...

İlk çıktığında gümbürtü koptu ama sonrasında gündem altına indi...

Millet'in futbola bakıp oy değiştereceğini düşünmüyorum...

Zerre etkilemeyecektir de...

Ben Türkiye`de yasamiyorum ama beni kesinlikle etkilerdi.

Cünkü basbakan`in "düsünme seklini" gösteriyor bu aciklamalar. Ve bu bana ters geliyorsa, neden etkilemesin.

Üst Alt