Basel, Derdiyok'u İstiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
eren.jpg

Ligde 8 yıl sonra şampiyon olamayan Basel'in Galatasaray'da Gomis'in arkasında kalan Eren'i istediği belirtiliyor.

Adım adım gol krallığına koşan Bafetimbi Gomis'in arkasında kulübeye mahkum kalan Eren Derdiyok'a transfer teklifi var.

İsviçre basını, ligde 8 sezon soma şampiyon olamayan Basel'in yıldız futbolcuyu transfer etmek istediğini yazdı.

Geçtiğimiz sezon başında 4 milyon Euro karşılığında Kasımpaşa'dan alınan 29 yaşındaki Eren, Galatasaray formasıyla 66 maçta 16 gol bulabildi.

Takvim

Satalım da yabancı sınırı gelirse mutlaka başka 1-2 Türk monte etmeliyiz kadroya. Bu altyapıdan mı olur başka bir yerden mi bilmiyorum.

Boş adam bizim Baroş-Elmander-Necati rotasyonumuz vardı 2011-2012 de. diğer sezon da Umut-Burak-Elmander-Drogba . Sanırım anlatılmak isteneni anladınız.

satalım gitsin altyapımızdan çıkan kimi koysan forvete bunun kadar katkı verir. Hemde maaş bütçesinde yer açmış oluruz.

2 Milyona yollayalım Okaka Chukayı alalım,Tolgayıda Tudorun yanına dehleyelim,İki ağır kazmadan arınırız

Hücum hattında şöyle bir revizyon olsa dehşet olur
Out
Garry - 15 M
Eren - 2 M
Yasin

İn
Konoplyanka - 7 M
Emre Mor - 1 M kira
Okaka - 2 M
Emre Akbaba - 4 M

Hiç pazarlık yapmaya filan gerek yok ne veriyorlarsa alıp götürsünler. Tudor 'da bir işe yarasın Tolga 'yı alsın

Katılmıyorum size renktaşlar gerekçeleri;

1) Yabancı sınırı 14'ten aşağı düşecek...
2) Podolski'den Gomis'e herkesin arkasında bekleyebiliyor...
3) Yeri geldiğinde kritik anlarda çıkıp maç kurtarabiliyor...
4) Pivot santrafor iyi kanat oyuncularına fatih hocayla kavuşacak...
5) Ahlaklı yeniçeri değil...
6) Kaç yıldır istanbulda gurbetçi olmasının yanı sıra aile terbiyesi almış hiç gördünüz mü alemciliğini...
7) Maaşı diğer oyunculara göre makul ve hiç arttırım talebinde bulunmadı...
8) Milli takım oyuncusu...
9) Hem fizikli hem de o fiziğine göre ayakları fena değil...
10) Yerine forvet almanın maliyeti acayip olur o kadar bütçemiz yok...
11) Ayrıca alınacaksa gezici bir santrafor alınıp en kötü Eren kardeşimiz 3.forvet olmalıdır ve bu lüks değildir şampiyonlar ligine gidiyorsun...Ne yani Volkan Pala'yı mı geri çağıralım, Sinan'ı mı kanattan devşirelim?

Not: Ayrıca Eren tüm bu hasletlerinin dışında tertemiz bir memleket evladı ve galatasaray ahlakına uygun bir futbolcudur...Şimdi bu gidecek serdar gibi ahmet gibi tarık gibi selçuk gibi kolpaçinolar kalacak yanlarına şeref yoksunu emreler semihler gelecek öyle mi? Alemci futbolcu istemiyoruz!!!Yeniçeriler defolacak!!!!!!!Aslan Parçaları Kalacak!!!!!!

Üst Alt