Basel, Derdiyok'u İstiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Katılmıyorum size renktaşlar gerekçeleri;

1) Yabancı sınırı 14'ten aşağı düşecek...
2) Podolski'den Gomis'e herkesin arkasında bekleyebiliyor...
3) Yeri geldiğinde kritik anlarda çıkıp maç kurtarabiliyor...
4) Pivot santrafor iyi kanat oyuncularına fatih hocayla kavuşacak...
5) Ahlaklı yeniçeri değil...
6) Kaç yıldır istanbulda gurbetçi olmasının yanı sıra aile terbiyesi almış hiç gördünüz mü alemciliğini...
7) Maaşı diğer oyunculara göre makul ve hiç arttırım talebinde bulunmadı...
8) Milli takım oyuncusu...
9) Hem fizikli hem de o fiziğine göre ayakları fena değil...
10) Yerine forvet almanın maliyeti acayip olur o kadar bütçemiz yok...
11) Ayrıca alınacaksa gezici bir santrafor alınıp en kötü Eren kardeşimiz 3.forvet olmalıdır ve bu lüks değildir şampiyonlar ligine gidiyorsun...Ne yani Volkan Pala'yı mı geri çağıralım, Sinan'ı mı kanattan devşirelim?

Not: Ayrıca Eren tüm bu hasletlerinin dışında tertemiz bir memleket evladı ve galatasaray ahlakına uygun bir futbolcudur...Şimdi bu gidecek serdar gibi ahmet gibi tarık gibi selçuk gibi kolpaçinolar kalacak yanlarına şeref yoksunu emreler semihler gelecek öyle mi? Alemci futbolcu istemiyoruz!!!Yeniçeriler defolacak!!!!!!!Aslan Parçaları Kalacak!!!!!!

Bunun neresi az maliyetli? Yıllık 2.150.000 Euro alıyor. Eğer bu adama maaşı diğer oyunculara göre makul diyorsanız ekonomiden anlamıyorsunuz demektir. Sinan Gümüş'ün 650.000 Euro aldığı yerde bunun 2.150.000 Euro alması her ne olursa olsun abesle iştigaldir. Ya yıllık ücretinin 1.000.000 Euro'ya çekilmesini kabul etmelidir ya da paşa paşa gitmelidir.

Bunun neresi az maliyetli? Yıllık 2.150.000 Euro alıyor. Eğer bu adama maaşı diğer oyunculara göre makul diyorsanız ekonomiden anlamıyorsunuz demektir. Sinan Gümüş'ün 650.000 Euro aldığı yerde bunun 2.150.000 Euro alması her ne olursa olsun abesle iştigaldir. Ya yıllık ücretinin 1.000.000 Euro'ya çekilmesini kabul etmelidir ya da paşa paşa gitmelidir.
Üstat görece dedim ben, işte sadece sabit ücreti olan yeniçerilerden bir kuple;

Selçuk İnan-2.950.000
Tarık Çamdal-1.605.000
Serdar Aziz-2.000.000

Sinan Gümüş demişsin de üstat o da zaten yeniçeri değil ki o da hem gurbetçi hem de ahlaklı zaten kendin diyorsun maaşı da düşük bu çöpleri gönder çocuğun maaşını arttır onda zaten benim önceki yazılarım ortada mutabıkız yani seninle...

Bu resmen piyangodur, satmayan en agir haindir

Maas yukuyle karsilastirilinca katkisi negatif

Yerli yedek santraforun maasi 1m'den kurus fazla olmamalidir

Üstat görece dedim ben, işte sadece sabit ücreti olan yeniçerilerden bir kuple;

Selçuk İnan-2.950.000
Tarık Çamdal-1.605.000
Serdar Aziz-2.000.000

Sinan Gümüş demişsin de üstat o da zaten yeniçeri değil ki o da hem gurbetçi hem de ahlaklı zaten kendin diyorsun maaşı da düşük bu çöpleri gönder çocuğun maaşını arttır onda zaten benim önceki yazılarım ortada mutabıkız yani seninle...

Tarık, Selçuk zaten facia ama Serdar bu yıl yaptıklarıyla hem bonservis bedelini hem de yıllık maliyetini karşıladı bence. O konuda katılmamakla birlikte Eren'in kalmasında zaten sakınca yok ama Selçuk ve Tarık o hayvani paraları alıyor diye de Eren'in aldığı paraya cüzi dememeliyiz bence renktaş. Yani Selçuk'un da Tarık'ın da Eren'in de aldığı paralar gereksiz yüksek paralar. Serdar'ın aldığı paraya da geçen yıl sorsan fazla derdim ama bu yıl takımın en iyi stoperi oldu kendisi ve bu yüzden 2 fazla değil. Az da değil. Tam kararında.

40c6c1160de9df0fa70a475f4bd9d83b.jpg

sent via GSC

Yok sadece Türk gideceği için yapılanmada yerine yeni bir Türk koymak zorundayız.

Türk forvet yok. Mecbur seviyesi belli çıtanın üzerinde başka bir mevki oyuncusu alacaksın. En iyisi de Akbaba bunların içinde.
Anladım özür üstat ama kabul edersin ki muğlak yazmışın tam anlaşılmıyordu bu sefer suçlu ben değilim hürmetler...

Tarık, Selçuk zaten facia ama Serdar bu yıl yaptıklarıyla hem bonservis bedelini hem de yıllık maliyetini karşıladı bence. O konuda katılmamakla birlikte Eren'in kalmasında zaten sakınca yok ama Selçuk ve Tarık o hayvani paraları alıyor diye de Eren'in aldığı paraya cüzi dememeliyiz bence renktaş. Yani Selçuk'un da Tarık'ın da Eren'in de aldığı paralar gereksiz yüksek paralar. Serdar'ın aldığı paraya da geçen yıl sorsan fazla derdim ama bu yıl takımın en iyi stoperi oldu kendisi ve bu yüzden 2 fazla değil. Az da değil. Tam kararında.
Serdar'a katılmamakla birlikte genel olarak postun faydalı bir post ama takdir edersin ki Eren yazdığım gerekçelerle bize lazım ne yani adam 3.forvet de mi olamayacak ne çabuk unuttuk bize kazandırdığı 3 puanları?

Üst Alt