GSC Haber - Başkan Adayı Burak Elmas, Tivibu Spor'a Açıklamalarda Bulundu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Başkan Adayı Burak Elmas, Tivibu Spor'a Açıklamalarda Bulundu

Hocanın yardimcilarina karışıp yeni ekip kurduracaklarsa ok, ama yok aynı tas aynı hamam olacaksa seni de yerler aklın almaz.

mustafa cengiz gibi bir adamın başkan olduğu yerde sportif aşde görev alan adamdan Galatasaraya başkanda olmaz hiçbir halt olmaz.

Şu an Fatih Terim'e karşı bir olumsuz hava var ve hiçbir başkan bunu kullanarak seçime girmek istemez. Mevcut durum üzerinden değerlendirme yapacaktır. Lakin işbaşı yapıldığı taktirde her şey net görülür. Ben bu söylemlere açıkçası itibar etmiyorum. İsterse onunla bununla şununla anlaştım veya başka türlü cazip projelerle gelsin. Bence artık futbolun bu yeni dönemlerinde kendini tekrara düşen/eden sistemlerin yeri yok. Mali bakımdan özgürlük ve belli organizasyon dahilinde bir hiyerarşi yakanılmadığı sürece yerimizde saymaya devam ederiz. Zaten açılan makasın haddi hesabı yok. Burak Elmas özelinde ise hiç güven vermiyor. Ortaya gerçekten elde tutulur gözle görülür bir vizyon ve misyon koyan bir aday göremiyorum.

1) Diğerleri hortumu kendilerine bağlamaya geliyorlar. Hissiyatim bu yonde. Mustafa Cengizin hortumla işi yok gibi.

2) Sezon sonunda Terimi kovar.

Burak Elmas başlığı nerde sen orda karalama yapmaya geliyosun sözde hissiyatla, bi sal be kardeşim kabak tadı verdin bırak şu trollüğü.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt