Üye Görüşü - Başkan Önerileriniz - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Başkan Önerileriniz

Galatasaraya gelecek başkan arkasına alacağı yönetiminide iyi oluşturması lazım şuraya bakın kimseler yok ortalıkda iyi zamanda çık ı love you .Neredesin apoooo utanmadan artık yönetime falan girmesin. Galatasarayı savunan bir başkan medya tff mhk herşey bunların tekelinde .Birde arada adamların forumlarına gruplarına sadece okumak için baktığımda herşey Galatasarayın aleyhineymiş gibi algı yapıyorlar utanmadan yüzsüzlük en tepeden en alta kadar maalesef .Konu Galatasaray Fenerbahçe rekabeti olunca kendi ailemizden çevremizden arkadaşlarımızdan en yukarı kadar saçma sapan konuşurlar .Gelecek başkan ve yöneticiler hem savunan hakkını ezdirmeyen yenildimi kaçmayan her alanda savunan birileri olmalı sadece zengin olmakla olmuyor adam akıllı işler yapılınca kimleri alırsın projeler üretirsen neler yaparsın sadece şu forumu inceliyip kaç oyuncu keşfedersin inşallah bizede Fatih hocayada güzel günler yaşatacak bir yönetim gelir.

Burak Elmas Haldun Üstünel Ali Dürüst Metin Öztürk gibi hatta Bahattin Demirbilek Erden Timur gibi zenginlerde olan iyi bir çatı adayı oluşturulmalı.

Kaşarlanmış sürekli ismi geçenlere hayır

ışın çelebi mali olarak iyiydi heralde+iyide konuşuyodu

sportif olarak nasıl acaba

polat döneminde vardı ama mali tarafa bakıyodu sportif tarafını görmedim

Baskan : Muharrem Yılmaz
Yonetim Kurulu
Hakan Üstünberk
Erden Timur
Ali Sabancı
Bahittin Demirbilek
Haldun Üstünel
Sinan Tara
?
?
?
?
Güçlü bir yonetim kurduktan sonra 5'er milyon Euro bagışla ilk iş Sorloth'u almak.
Belki servetlerinden 5'er milyon azalacak ama 35 milyon Galatasaray taraftarinin ömür boyu duasini ve sevgisini kazanacaklar, hepsi ölümsüz olacaklar :)

Üst Alt