Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar! | Video - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar! | Video

Cevap: Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar!

Tamamiyle katılıyorum.

Ben de olsam Türkiye'de oynayacaksam transfer yapmam.

Takımım zaten Türkiye için iyi.

Ama bu bizim suçumuz değil.

Bazı haysiyetsizler yüzünden transfer yapmamız gecikiyor.

Eee madem bu Shaqiri için bunları düşünüyorlar, yok men olursa diyolar, bilmem ne diyorlar.

O zaman sorarlar başkana madem bunları düşünüyorsun, Ronaldinho için 8 milyon euro ve yıllık 5.5 m euro gibi fiyatları gözden çıkarırken, Terim'e istiyormusun diye sorarken nerdeydin derler ?

avrupa garantisi istiyor baskanimiz. hemde yazili.

bunu kim verecek? tff mi, uefa mi? bence ikiside vermez persembe gunu.

yani transfer yatar bence.

Aynı şey benim başıma zor gelirdi dedi ya orada koptum işte.Helal başkan sana:):)

bakayoko1905 Arda

Ünal Aysal yayından ayrıldı şimdi Toroğlu, Çilingiroğlu, Şengül ve Özdenak kafa kafaya verip "plakasını alan var mı?" diye soruyorlar..

mayısta bırakırım lafını dümdüz okumayın arkadaşlar bırakırım ne demek ya camiamı taraftarımı alırım arkama mücadelemi her türlü veririm dedi camia başkanın bırakmasına izin verir mi

transfer olmayacak

fenerin ne hali varsa görsün, umrumda degil diyor

yeterki uefadan ceza gelmesin

vay be hala etkisindeyim konuşmanın arkadaş bir insan bu kadar mı düzgün bu kadar mı dolu bu kadar mı akılcı konuşur yahu çok büyüksün başkan hep bizimle ol umarım bir gün senin gibi olabilirim

Eee madem bu Shaqiri için bunları düşünüyorlar, yok men olursa diyolar, bilmem ne diyorlar.

O zaman sorarlar başkana madem bunları düşünüyorsun, Ronaldinho için 8 milyon euro ve yıllık 5.5 m euro gibi fiyatları gözden çıkarırken, Terim'e istiyormusun diye sorarken nerdeydin derler ?

Ronaldinho da o olaya dahil

Mayıs ayında bırakırım lafı hoşuma gitmedi.Hesabı Avrupa'ya göre yapıyorsan da şimdiden vereceksin o 30 Milyon Euro'yu ve Melo+Shaqiri'yi alacaksın.Avrupa da başarı için kadron çok üst düzey olmalı.

Bunun dışında açıklamalarına tamamıyla katılıyorum.

30 milyon dilde soylemek kolay

Adami galiba anlamamissiniz

Bakin burda bir kez daha soyluyorum

Bu Adam Galatasarayin Kurtulusudur

Adam gittdikden sonra Bile Bura islek bir makine birakmak istiyor

Oyle Dumanli bir eyrde 30 milyonu sokaga atacak degil bunu da alayin

Kimin düşeceği falan bizim umurumuzda değil. Tek derdimiz Avrupa. O garantiyi aldık mı ne halleri varsa görsünler. Kısacası bu :)

Ronaldinho da o olaya dahil

Hayır.

Başkan dedi, Terim ile Ali Dürüst araştırmışlar, istişarede bulunmuşlar. Terim sorunlu istemiyorum demiş. Tamam maliyet olayından da istememiş Terim ama faydası olmaz, dengeleri bozar diye. O zaman UEFA'yı takan, meni düşünen yokmuş.

Shaqiri de durum şu;

10m euronun altında bir teklif yaptık,bu rakam bonuslarla birlikte 12-13m euro ya ulaşıyordu.

Basel fiyatı yükseltmek için başka takımlardan teklif aldım diyerek blöf yaptı ve zaman kazanmaya çalıştı.

Eğer şike olayı çoktan kapansaydı,başkan parası neyse direk basıp alacaktı.

Şimdilik basel bizim teklif ettiğimiz ücreti kabul etmedikçe,ya da ayın 26 sında kulüplere garanti verilmedikçe bu transfer olmaz.Bu kadar basit.

Durum aynen bu.

Hayır.

Başkan dedi, Terim ile Ali Dürüst araştırmışlar, istişarede bulunmuşlar. Terim sorunlu istemiyorum demiş. Tamam maliyet olayından da istememiş Terim ama faydası olmaz, dengeleri bozar diye. O zaman UEFA'yı takan, meni düşünen yokmuş.

Yahu dedi ya yüksek bedelli transfer yapsam 2 gün sonra ne olacak dedi.Adam tek tek isim mi versin.

Ayrıca UEFA yazılı belge vermez.Başkan orada çakallık yapıyor aslında :evilsmile:

Mayıs ayında bırakırım lafı hoşuma gitmedi.Hesabı Avrupa'ya göre yapıyorsan da şimdiden vereceksin o 30 Milyon Euro'yu ve Melo+Shaqiri'yi alacaksın.Avrupa da başarı için kadron çok üst düzey olmalı.

Bunun dışında açıklamalarına tamamıyla katılıyorum.

Ya Avrupa kupalarından men edilersek o 30 milyon euro ne olacak?

Üst Alt