Başkanımız TRT Spor'a Konuk Oluyor! - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkanımız TRT Spor'a Konuk Oluyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın başarı umrunda değil ya, takmış kafayı 55m euroya. Bu sene şampiyon olamazsan nerden gelecek bi 55m?yada şampiyonlar liginde bi üst tura çıkıp daha iyi paralar kazanmak varken neden risk alıyorsun

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiçbir soruya cevap alamadık doğru düzgün stoper sorulmadı yabancı sınırı sorulmadı fatih terimle sozlesme yenilecekmi sorulmadı ocak ayında forvet transferı olacakmı sorulmadı bomboş geçti

Benim anlamadigim sey 55 milyon diyor ve bizim icin bu cok önemli rakam. Forvete transfer yapmayip gelecek senin 55 milyon gelirini riske koydular bu transfer dönemiyle. Iyi bir transfer yapsak, sampiyonlar ligindi 7 puan alsak (6 milyondan fazla gelir olur) ve ligde forvetin yardimi sayesinde gene sampiyon olsak, gelecek sene gene 55 milyon cebimizde sayilir ve FFP zamaninda cok önemli bir gelir olur

"Bilgi" veriyorsun tamam. Ama bana kendi aklinca hakaret edercesine salak salak imalarda bulunma böyle cocuk gibi.

Gecen sana ruh hastasi falan diyenler vardi da gercekten ben de inanmaya basladim buna. Akli dengenin tamamen yerinde oldugunu düsünmüyorum. Alakasiz alakasiz seyler yaziyorsun.
Sanki demiyorsun elinden geleni ardına koyuyorsan kafamı keserim :)

Bu arada ne iması??? Açık açık diyorum A Y S A L C I S I N

Sadece CL de oynamiyoruz, lig de var. Forvetsiz olmak demek ligde de basarisiz olma ihtimalinin artmasi demek.

Eh ligi sampiyon bitiremezsen CL ye zaten katilamiyorsun.

Not: Playofflardan kolay kolay hic bir türk takimi CL ye katilamaz.

Belhanda ve feghouli'yi satmak icin her yol denendi ama adamlar gitmiyor,yillik 4 milyon baglarsan silksen gitmez

33 yasindaki gomis'in yillik 8 milyon euro kazanacagi bir teklifi Kabul etmesi dogal bir durum yani satilmasi dogru,ucuza gitmesi yanlis diye dusunuyorum

Emre akbaba transferi sidik yarisina dönmese forvetsiz kalmazdik,taraftar falcao'nun adi gectigi zaman begenmiyor 500 Bin bütce ile alacagin her forvet yerde yere vurulur ne yazik ki son yillarda taraftar profilimiz degisti

Yönetim simdiye kadar cok basariliydi fakat 1 yanlis bütün dogrulari sildi,umarim Ocak ayinda takim iyi durum da olur ve yönetim forvetsizlik konusunu toparlar cünkü iyi niyetli bir yönetim var

Aysal ve dursun gibi kendi cebine calisan,Galatasaray'i zarara ugratan,men cezasi alarak Galatasaray tarihine kara leke süren bir yönetim yok

Emre Akbabayi taraftar olarak istedigimiz dogru, ancak kimse yani rasyonel taraftar Emreye 4m ödeyelim, Gomisin yerini doldurmayalim tarzinda bir mesaj yazmadi/istemedi. Kisacasi yönetimin beceriksizligi yüzünden as forvetsiz kaldik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt