Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Oldu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Oldu

yemin ediyorum fenerli taraftarlar bile utanmistir bu nihatin konusmasindan.

Yahu bizimkisi neden 2. 3. başkanlarla muhattap oluyor anlamıyorum.

serefsizlere bak ya..

sike yaparalar, ama hakim bey, Galatasaray-sturm graz macinda sike yapti derler...

angut taraftarlari, sahaya dallarlar, polise saldirirlar...galatasarayi suclarlar...

bu kadar olmaz ya, taraftarina siirin gorunmek icin, ne yapacagini sasirdi adi serefsiz.

keltos Nihat, sen taraftarina, namus davaniz dan haber ver...

58 madde, bir degissin dedin, bir degismesin dedin...Asenayi gectin serefsiz...

Bunlarin zavalli taraftarlari da bu gerizekaliya inaniyorlar ya...inanilmaz gercekten...

Türkiye kaliteli gelismis temiz futbol istiyor mu? O zaman bu tip yöneticilerin futboldan temizlenmesi gerekiyor. Hemde acilen.

Bu tip yöneticiler gelecekte de futbolu kirletecekler.

Artik geliselim bi zahmet ya. Yani komik geliyor bana.

Benim babam senin babani döver muhabbeti resmen.

Avrupa'da taraftarlar Baskanlarini takmiyor bile yahu:)

Sokakta görseler tanimazlar. Bu sacma gelenek artik bitmeli.

Holiganizmi tesvik etmektir bu tip aciklamalar. Herkes suclu, en az suclu herzamanki gibi Fenerbahce:)

Ee bi artik ittirin ama ya:)

Başkan keşke nihat'a şu şekilde cevap verseydi ''sampiyonluk yarinlara kaldi lay lay layyyyyyy'' deyip baroni malının taklidin yapsaydı.:D Verilebilecek iyi cevap bu olurdu jadhsakjh

Çok fena koymuşuz çok , bu daha başlangıç nihat alış artık. Eskiden o maddi zorlukların bulunduğu,kalitesiz kadrolarımızın olduğu dönemde bile bize üstünlük kuramayanlar şimdi görsün Galatasaray'ı ambargo koyacağız ulan bu lige kel nihat

Yahu bizimkisi neden 2. 3. başkanlarla muhattap oluyor anlamıyorum.

Muhatap bile alınmayacak başkanları metriste, çıkamıyor, zor günler geçiriyorlar. Biraz da destek olmak istiyorlar.

Nihat'a güven olmaz, 1 saat sonra ben statta yoktum, ışıkların kapalı olduğunu bilmiyordum der. Tıpki maçtan önceki yemekte kazanan kupayı burda alsın dediği gibi.

Neyse bunlar kudursun dursun, bizim işimiz bitti bunlarla, artık UEFA uğraşsın.

Şimdi nihat onu bunu boşver de bana şunu söyle taktığımız bu şemsiye açılır mı açılmaz mı??

Yazarından siyasetçisine,

Doktorundan mühendisine,

İşadamından esnafına,

itinden köpeğine,

camia olarak hepsi zıvanadan çıkmış bunların.

Cemaate laf sokup, ardından sütünü dökmüş it gibi kuyruğunu sıkıştırıp özür dileyen yazar mı ararsın ?

Bir gün önce dediğini yiyip, ertesi günü tam tersini söyleyen kel mi ararsın ?

Canlı yayını terkeden, yorumculuğu bıraktığını söyleyen, ancak hala objektif yorumcu sıfatı ile yandaş tv de fink atan şeytan mı arasın ?

Ya da 3 kere istifa ettikten sonra dansöz gibi kıvırıp metristen yeniden aday olan başkan mı ararsın ?

Uzun lafın kısası,

Allahaşkına bulaşmayalım artık şu çirkeflere !!

Düştükleri pisliğin içinde debelensinler dursunlar.

dünya ağır sikret saçmalama rekortmeni nihat özdemiri tebrik ediyoruz..

Adamların amacı belli. Gündemi değiştirmek. Taraftarın gazını almak. Başkanı anlamak güç. Neden bunlara prim veriyor ki. Ne muhattap oluyosun kelNihat'la. Aynı anda niye çıkıyosun programa.

twitter'da biri yazmış 'nihat özdemir de antu yazarlarından herhalde.' güldüm baya :)

başkan çok mülayim ya adnan öztürk olaydı iyiydi :asd:

@1 "Galatasaraylı futbolcular 5 maç ceza verdirmek için sahay çıktı" , "Sahadaki şampiyonluk kutlamalarında taraftarı tahrik ettiler" , "Stadın ışıkları açıktı"

Panpa kap sukunu . Modların Nihat'ı bebişinci nesilden dötüncü nesile terfi ettirmelerini istiyorum. Bu adam bomba.

İnsan bir suçlama yaparken ok kendine geri döner mi diye bakar. Gazeteler tarafsız olsa yarın Nihat Özdemirin yaptığı 58, CAS, şike cezaları vb. dansözlüklerini; bunların yanısıra fb ve bizim resmi siteden yapılan açıklamaları tahrik unsuruna bakarak karşılaştırmalı yazar ama burası Türkiye malesef...

Başkan bu ite cevap verecekti Nihat efendi programdan ayrılıyorum derken hop birader dur bakalım bide biz konuşalım diyecekti.Susarsan fenerbahçenin koyun taraftarı kendini haklı sanar nasıl lafı soktu bizim nihat der. Bunlar çığırtkanlık yapıyosa sen 2 katını yapacakasın efendilikten anlamazlar çünkü. Ah şu nihat efendinin karşısını Fatih Terim falan çıkacaktıki ozaman görecektik bakalım bu cümleleri kurabilecekmiydi.

Salın Adnan Öztürkü FB TVde kapışsınlar:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt