Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Oldu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Olacak

Peki kel Nihat. Fenerbahce'yi siz mi yönetiyorsunuz yoksa taraftar mi? Taraftar kizmasin diye her olaydan sonra sacma sacma aciklamalar yapiyorsunuz. Polisi.bile.milletin önüne atiyorsunuz. Böyle karakter yoksunu insanlar kulüpleri yönettikce, bu olaylarin önüne gecemez Türkiye.

Ben Ünal Aysal'in Türk futbolu icin sans oldugunu düsünüyorum. Bütün yöneticiler böyle olmali ki bu olaylar artik bitsin. Gurur duyuyorum Baskanla.

Yok cevabini ver, yok rezil et, yok hakaret et. Nereye kadar?

Helal Baskan

bunlara çok pis goymuşuz AYSAL kral adamsın hayalle gerçeği karıştırıyor diyor gazozuna ilaçmı attın başkan nihat hala kendine gelememiş:)

Sampiyonlugu kaybettiler, böyle kendince show yaparak gaz aldilar, düsünce iyi ama uygulama vasatti.

gene bizi suçladılar demi bu camiada hiçmi suçlu çıkmaz

dur daha bitmedi keltosssss son darbeyi uefa koyacak size :)

Valla bu başkan bu ülkeye fazla bence. Şu çirkeflere bak azize olsaydı daha komik olurdu. Bunun seviyesine inmediği için başkanı kutluyorum. Adam resmen ezik acıtmış işte söyle adam gibi. Kızardı bi ara zaten , ambargo koyacağız oglum lig'e bu milat sen bekle nihat kardeşşşşşşşşş. Onlar aynı konumda olacak ve bizim stadta kupayı almak istemeyecek ha! Birde şike sürecinde G.Saray olsa biz onlarla ilgili böyle açıklamalar yapmayız demişti mal nihat. Bizde yedik sen kiminle jb geçiyorsun lan ezik nihat

ulan taraftarlarının çıkarttığı olayı bile Galatasaray yönetimine bağladılar, artık bunun üzerine bu adamın söyledikleri hakkında yorum yapılmaz ama, adama sorarlar sen taraftarını kontrol edemiyosan orda işin ne, VELEV Kİ dedikleri doğru olsun galatasarayı İmparator yönetiyo olsun, aklı başında olan adamda metristen yönetilmekten iyidir der

nihat özdemir saç ektir senin gibi yakışıklı bir adamın takımı Avrupa kupalarında oynamalı :asd:

Şikeciler babayı girersiniz Avrupa kupalarına :D

bu fenerlileri hiç anlamıyorum.aynı şey 6 senede 3 kere başlarına geldi hiç mi alışmadınız lan:asd:

Hiç sallamaya, moral bozmaya gerek yok, başkan da sallamadı zaten. Kendi kendine köpürdü durdu, kudurdu.

Dedikoducu karılar gibi küsüyorum oynamıyorum triplerine girdi gitti.

Kendi kendine car car konuşur, susarlar bir süre sonra.

Aziz olsaydı istifa edip gelirdi, o olmadıktan sonra istifa etmeye façaları yemiyor.

Ama Saraçoğlunda bayrak diktikten sonra kupa almak da paha biçilemezdi. :D

Taraftarlar arasında Ahlak farkının oldugunu Unal Baskan belırmıstı,bugunde Yonetıcıler arasında Ahlak farkı oldugunu gorduk!!!

baskan bu keltosu kaale bile almadi :) [video=youtube;QraGNS_d7eU]https://www.youtube.com/watch?v=QraGNS_d7eU&feature=related[/video]

Taraftarlar arasında Ahlak farkının oldugunu Unal Baskan belırmıstı,bugunde Yonetıcıler arasında Ahlak farkı oldugunu gorduk!!!

aynen öyle kalite farkı bariz ortada kimsede çıkıp ünal aysalı bizim taraftarımızın standardı farklı lafını eleştirmesin yöneticiler arasındaki fark buysa taraftar arasındaki farkı kestirmek bile güç

Kaybedilen şampiyonluğun ardından tamamen taraftarın gazını almak için saçma sapan, ahlaksızca, hakaretler, mimikler saygısız seviyesiz bir şekilde programda ahlaksızca tavır sergiledi. Ünal Aysal'a da klas mı denilir yoksa neden cevap vermiyosun mu denilir? Yani bu nedir arkadaş? Ne yani şampiyon olduk biz mi suçluyuz? Sanane arkadaşım beni Fatih Terim yönetir. Seni neden ilgilendiriyor. Benim yönetimim seni ne ilgilendiriyor ben gerekirse yönetim kurulumda mangal yaparım keyif yaparım sanane?!

Ayrıca program da ilk konuştuktan sonra bir şey söyledin Nihat Özdemir ben duydum! Kıvırıyo diyosun orda yiyosa suratına söylesene! Kepaza herif.

Baskan tamam anladik kibarlini korumak zorunda ama korurkende daha net tavrini koya bilirdi.Baskan artik Adnan Öztürk e meydan senin desin,bu angutlari ancak onun dilinden anlar.

Adam koskoca Galatasaray Baskanini yalancilikla sucladi gitti lan dogru olsa icim yanmaz it herif agzini acti yalana basladi ezik herifin agzindan cikan herseyin 99% yalan .

Bukadar basitmi yönetilir bu mal sürüsü ya,taraftar dedikleri 2 beyinsiz bunu kötüledi ali K O C u takdir etti diye bu mal sürüsüne malzeme vermek icin artislik cekiyor adam,bunlarda aninda bu bes para etmiyen adamin kicini yalamaya basliyorlar hemen.

nihatçım kendin diyorsun 6 senede 3 kez son hafta kaybettik diye yaa hala nasıl alışamadınız anlamak mümkün değil.

ayrıca *****bahçemizin hakkını yemeyelim onlar 19 kez şampiyonluk kutladılar.

bursadan gol haberimi var 2-2 mi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt