Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Oldu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Olacak

Sallayın bu asalakları.. amip bile değil bunlar...

Kudurun kudurun kudurun!!!

Evinizin orta yerinde söke söke şampiyonluk kupası aldık!

100 sene kimsenin aklından çıkmayacak olay bu!

Kudurun kudurun kudurun!!!

antunun gazını almak için çıktı konuştu . konuştu demekte insanlığa hakaret olur laf s.çtı sadece

U-mad-brah-U-hatin.jpg

Stat ışıkları yandı diyor çimleri ıslattınız yapmadık diyorsun ? En sonda da stattan en son ben çıktım diyorsun bu nasıl bir çelişki. Yani her pisliği sen yapmışsın. Zamanında o bayrak iyi girmiş baksanıza hala öfkeliler :D

cildiriyorlar,kuduruyorlar,patliyorlar ve ben zevkden dört köse oluyorum :haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:

İyi olan her zaman kazanır. Ben başkanın bu halini seviyorum. Gereken ayarları adnan öztürk veriyor. Başkan bu mal gibi hazımsız çirkef değil bu sevindirici bence.

Kısaca desene nihat kardeş şampiyonluğunuz çok koydu çok acıttı diye. Bu kadar yorulmana gerek yoktu.

Hepsi öyle yönetiminden taraftarına. Çarşamba devam edecek bunların gerdeği :)

Youtube moutube kayıt linki var mı kaçırdım :(

Uğraşma Nihat.. Bu Demeçlerinle gündem değiştirmek , Şampiyonluğumuza gölge düşürmek istiyorsun biliyoruzz.. En son Şampiyon olduğumuzdada yine gündemi değiştirmek için Aziz Yıldırım istifa ediyordu??

ama ARTIK YEMİYOR KİMSE BUNLARI.. Komiksiniz :)

Sen gitte bir numara üstün degilsin, kupayi almisiz tüm oyunlara ragmen, daha halen oyun pesindeler, kabul edin, tebrik edin serefsizler.

Keşke her gün çıksan tv'ye be Nihat, hepimizin gülüp eğlenmeye ihtiyacı oluyor illa ki.

şuan tekrar kutlama havasına döndüm.

nasıl bozulmuşlar nasıl içlerine oturmuş her şey...

yalnız söylemeden edemicem sözde Galatasaray'lı birand Ünal Aysal'a cemaati sorana kadar nihata CAS'ı namusunu, onurunu sorsaydı...boş statta yapılan 10 dakikalık kutlamanın tahrik olduğunu söyleyene 52bin önünde sahaya işeme hareketinin ne olduğunu, formayı şortuna sokmanın ne olduğunu sorsaydı, ama nerdee...

Tebrik ediyorum Ünal Aysal'ı çirkeflerin seviyesine inmediği için. Galatasaray başkanı böyle olmalı, helal olsun. Asla bizi çekmek istedikleri tuzağın içine girmemeliyiz, bırakın havlasınlar.

Abi yok ya bu kadarı fazla masaya yumrugunu vurması lazım gazetecıler bıle soru sorarken cekınmesi gerek Nihat kım Galatasaray başkanı var orda bızı temsil ediyor nihat kim azizin köpeği yemın ederım cok istiyorum Fatih terimin başkan olmasını parti kursun oy vermezsem adam değilim o kadar çok seviyorum yani..:p;)

Ünal Aysal ne dedi ? bu güç konusunda..

Gösterilmeyen güç daha güçlüdür.. Benim yöntemim daha farklıdır..

Bizim keyfimiz yerinde biz sakin o şerefsizler sinirli olacak..

Adım gibi eminim canlı yayından sonra nihat arayıp Başkanımızdan özür diler.. ben bok yedim böyle konuşmak zorundaydım diye :)

Başkanımızın Suskunluğu Korkusundan değil ASALETİNDENDİR..

Zamaninda Türkiye Kupasinda 5-1 yendik utanmazherifler cikmadilar kupa töreninde... bunlar böyle kaybetmeyi sevmiyor kimse, ama adam gibi kaybedemiyorsan hic oynama. Cünkü bu oyunda kazanirsin bide kaybedersin, 1907 den beri alisamamislar...

Aziz yıldırım icerde istifa edemiyor yoksa her GALATASARAY sampiyonluklarında istifa eder gündem değiştirirdi :D

Simdi görevi yalaka üstenmis gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt