Başkent’te Patlama Sesleri! | 28 Ölü, 61 Yaralı | Yayın Yasağı Getirildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkent’te Patlama Sesleri! | 28 Ölü, 61 Yaralı | Yayın Yasağı Getirildi

Lokasyon olarak böyle bir bölgede bomba patlıyorsa kapatalım ülkeyi
ulan bu istihbarat ne boka yarar anlamıyorum ya
Allah sabır versin ne diyelim

Yine pisipisine insanlar öldü. Allah rahmet eylesin ve ailelerine sabir versin.

Inanilir gibi degil, bu istihbarat denen kurum ne boka yariyor? Aylardir neler oldu neler ve bu adamlar utanmadan hala görevde kaliyorlar. Allah belanizi versin.

1 saat önce ordan geçtim muhtemelen yarım saat farkla hayattayım.Ortadoğu denen bok çukurunun Allah belasını versin

sansa yaiıyoruz vallahi.yarım saat önce oradaydim.dostumuz arkadaslarımız ailemiz hepsi oralarda.buyur sana kara delik.ölenlerin ruhu ülkeyi yönetenlerin vicdanını rahat bırakmasın.Bıktık yıllardır kandan beslenen,bundan menfaat saglayan sinsi ruhlardan.Ooan yine gariban vatandasa oldu.allah rahmet eylesin.sayı artmaz umarım.

İnternet de olmasa var ya kimse Türkiye ne durumda bilmeyecek. Allahtan internet denen nane var da ona yasak koyamıyorlar. Bir ara twitter'a youtube'aa yasak koymuşlardı. 400 vekil olsa böyle olmazdı ama dimi !

Ankara istihbaratın merkezi. Devletin güvenlik yönünden en öncelikli bölgesi ama nasıl oluyorsa canlı bombalar fink atıyor,roketler uçuşuyor gövdeler yerle bir meydanlarda dağılıyor ama istihbarat yok,guvenlik yok, devletin haberi yok başkentinde fakat Dünyaya meydan okuyor reis tam rezalet.

Erdoğan'ın işine geliyor aslında ypg yaptı der Suriye ye girmeyi legal yapar

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

O bölge hatırladığım kadarıyla sıkı korunan bir bölge değil.Böyle bir yerde olan patlamada gayet ciddi bir mesaj vermektir.Allah yaralılarımıza şifa versin,ölenlere rahmet eylesin.

Cok kritik bir yerde patlamis bomba. nerdeyse bütün askeri kurullar ortasında. Buraya kadar geliyorlarsa sıkıntı cok buyuk.

★★★★

Üst Alt