Başkent’te Patlama Sesleri! | 28 Ölü, 61 Yaralı | Yayın Yasağı Getirildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkent’te Patlama Sesleri! | 28 Ölü, 61 Yaralı | Yayın Yasağı Getirildi

Olay yerinden ilk fotoğraf. Allah kahretsin bu şerefsizleri:mad:

CbbtMk1WEAADd36.jpg

Allah rahmet eylesin

Ülke olarak bu kadar tedbirsiz olmak kabul edilebilir gibi değil. Koskoca başkentine gelip bomba patlatıyorlarsa hele hele Askeri bölgede ciddi zaaflarımız var yada şüphelendirici durumlar var...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayın Cumhurbaşkanı (Dava açar diye korkuyom ) Orta Doğu denen pisliğe soktu bizi yapma dedik etme dedik dinlemedi. El Nusra İşid vs. gibi canilerin başını okşama dedik yarın silah size döner dedik ama yok koltuk sevdası o kadar büyük ki gözleri dönmüş artık diyecek söz bulamıyorum artık ALLAH sonumuzu hayretsin..
Edit: ALLAH vefat edenlere rahmet eylesin , mekanları cennet olsun ne diyelim... Boş yere ölen binlerce insana yenileri eklenmeye devam ediyor.

Son düzenleme:
11 ölü hükümet yalakasi acunda kanalinda giyim programi yapsin uyutsun insanlari yeminlen artik bu ülke yasanilmaz hale geldi bu ülke için ölürüz ama bari olmemizin bir amacı olsa üzülüyorum hemde çok evlat acisiyla yasayan insanlara üzülüyorum böyle şehirlerden sonra yapilan aciklamalara deliryorum ben birine 50 lira borcum olsa uyuyamam bu serefsizlerin keyif catmalarina üzülüyorum insAllah sonunda kazdıkları cukurlarin içinde bogulurlar.

Ankara'nın kalbi resmen. Her gün dolmuşla 2 kere önünden geçtiğimiz yer. Orada yapabiliyorlarsa Kızılay meydanında da yaparlar diye korkuyorum Allah korusun.

Vatan ve Millet olarak cok zor günler geciriyoruz bunun sonu nereye varacak bilmiyorum ve acikca korkuyorum , 3. Dünya savasi orta dogu yüzünden cikacak kendini cok belli ediyor.

Ölenlere allah rahmet eylesin, arkalarinda kalanlara allah sabir versin.

''patlama sesi geldi.bakacağız'' Türkiye Cumhuriyetinin başbakanı söylüyor bunu!!! e zahmet olacak size!

Bir de lanetliyorlar.Ulan lanetleyecek olan benim,Mit denen kurum senin elinde değil mi,ne boka yarıyor bu mit?Meclis'in Genelkurmay'ın olduğu askeri bölge sayılacak bir yerde bile adam gibi istihbarat alamıyorsun.Anca Fethullahçıları fişlesin Mit,başka bir halta yaradığı yok.

Üst Alt