BBL 11/12 H:20 | A.Efes 65-74 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:20 | A.Efes 65-74 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:20 | A.Efes 65-74 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Oktay Hocanin yoklugunda takimi yöneten Recep,Emir,Tolga hocalarimiza da ayrica tesekkürler.

Tebrikler maçı izleyemedim

Gordon iyileşmiş herhalde

o olsa idi OLY nal toplardı ya neyse

Tebrikler tekrar

Tebrikler yenilmez armada.... Çok iyi bir maçtı ve haftaiçindeki macın ardından müthiş bir oyun....

yenilmez armada ortaya çıkıyor daha zamanı var ama az kaldı inşallah

Güzel maçtı, baya zevkliydi. Bizim oyunumuzdan zevk aldım açıkçası. Avrupa dönüşü böyle oynamak güzeldi.

Maçtaydım, oynayan her oyuncumuz skor üretti, çok akıllı oynadık, savunmayı çok iyi yaptık.. Efes bütün umudunu Keremle Vujacice bağlamasa daha da zorlayabilirdi bizi.. Taraftar maç boyunca sanırım merve isminde birine "s.. git" tarzı bi tezahürat yaptı, o neyin nesi bilen var mı?

ultrAslan‏@

Kimseye Koymadım Ben Senden Daha Güzel! Kendimizi Sana Sakladık , Olduk LİDER

#LiderlikRuhumuzdaVar

Tek Büyük GALATASARAY

Teker teker gelin baylar, teker teker. Artık kafamız rahat, zamanımız da bol.

İlk yarıda 8 sayıyla kaybettiğimiz Efes'in hesabı görüldü.

Son saniyelerde "ikili averaj" hesabı yapan Ergin bey görecek averaj hesabını acı bir şekilde.

Şikecileri söylemeye gerek bile yok, onlarla özel hesaplaşacağız. Kennerman, Ankaralı yardıma koşacaktır.

Teker teker gelin baylar, teker teker.

Bu takıma güvenim tam, her oyuncusuna. Her şeyden önce bu takımın başındakiler çok büyük güven veriyor.

tebrikler aslanlar. bir ara mac 60-57 de tıkandı. mac gidecek diye kokrtum neyseki macı kazandık. lucas gordon tam bir reis.

deron-williams_150209.jpg

bu kadar net bir cevap verilemezdi...

bilmeyen varsa :D

Basketbol şubesini ancak 1945 yılında hayata geçirebilen Fenerbahçe, 15 Ocak 1950 günü Galatasaray karşısına çıktığında sonuç belliydi. Ancak maç sonundaki netice, beklentilerin bile ötesindeydi. Ali Uras, Hüseyin Öztürk, Yalçın Granit, Erdoğan Partener, Ertem Göreç, Ayhan Öz ve Yılmaz Gündüz’lü kadro, Fenerbahçe’yi 105-39 mağlup ediyordu. Yenilmez Armada’nın doruğa çıktığı günlerden biriydi adeta.

Üst Alt