BBL 11/12 H:20 | A.Efes 65-74 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:20 | A.Efes 65-74 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:20 | A.Efes 65-74 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Maçtaydım, oynayan her oyuncumuz skor üretti, çok akıllı oynadık, savunmayı çok iyi yaptık.. Efes bütün umudunu Keremle Vujacice bağlamasa daha da zorlayabilirdi bizi.. Taraftar maç boyunca sanırım merve isminde birine "s.. git" tarzı bi tezahürat yaptı, o neyin nesi bilen var mı?

Reis bende mactaydım azda olsak iyiydik taraftar olarak. Merve toy bizi küçümseyici açıklamalar yapmıstı. '' kimse g.saray'ın cska'yı yenip gruptan çıkmasını beklemiyor'' falan demişti. ondan dolayı. Bu büyük takım ibo'yada merveyede gereken cevabı vermiş oldu zaten.:)

Söylemeden geçemeyeceğim GORDON gerçekten bir REİS çok kral adam harbiden.

Vujacic için takımda öyle bir oyuncumuz yok, kıskanmayalım diyenler vardı kaybettiğimiz CSKA macından sonra, hala aynı fikirdelermi ?

ben onun gibi oyuncumuz yok demedim, Shipp'i tercih ederim.

Ama Vujacic hayranıyım (lakers'tan bu yana) vujacic'i hep beğendiğimi söylerim. burdayım lafımında arkasındayım. Efes Rakocevic ve Nachbar gibi oyuncuları oynatamadı sonra oyunculara kabak patladı.

aynı şey vujacic içinde geçerli, şuan ki bayan basketbol takımımız gibiler kerem'in (ışıl) kendi yarı sahasını geçtikten sonra al Vujacic (Taurasi-Alba) top sende naparsan yap demesi kadar basit bi setleri var.

Kendi çekimimden...

[video=youtube;J-2HzAoa19c]https://www.youtube.com/watch?v=J-2HzAoa19c[/video]

Gordon´un 1 senelik sözlesmesi vardi dimi? Simdiden uzatmak lazim. Cünkü herkes cok begeniyor onu. Kaptirmamak lazim. En önemli oyuncumuz

tebrikler,büyük ihtimal bu galibiyet 1.liği perçinledi..

uzun süredir basketbol dünyasının içindeyim tarafsız gözle baktığımda Efesin ne kadar sorunlu olduğunu ve yönetimin ne kdar vurdumduymaz oldugunu birkez daha görebiliyorum.

1-Lig liderliği için savaştığın takımın evinde maçı oynatıyorsun deplasman havasını yok ediyorsun

2-karşı takımın(karşı takım galatasaray yani biz oluyoruz :) )evinde oynandığı için potalara alışkın olan takım daha ağır basmasını sağlıyorsun ( 3lük yüzdesine bakarsanız ne demek istedigimi anlarsınız heleki ilk çeyrekteki farkı 3lükler yarattı

3-hem rakibinin evinde oynuyorsun hemde 11 bin kişilik salonda oynayarak rakibininde taraftarının gelmesini sağlıyorsun.Ki rakip taraftarının gelmemesi için salonun büyük bölümünü bos bırakmayı bile göze alıyosun yani kendinle çelişiyosun.

Yıllardır Engin Özerhun ve Tuncay Özilhan kedinin fareyle oynadığı gibi Efesle oynuyor.her yıl kadroyu sil baştan yapıp her yıl sezon için koç yolluyorlar.

Hayır hiçbirşey yapamadın İstanbulda onlarca 2000 bin kişilik salon var.Hem deplasman takımının yabancı olduğu bir salon oynamanın avantajını elde etmis olurdun hemde rakip taraftarın desteğini kesmiş olurdun.

Neyse yazının sonunu güzel bitirelim.Kimseye koymadım ben senden daha güzel :)))))))))))

Efes takımının maliyeti bizde olsa ligde avrupada almadık kupa bırakmayız

Maç sonu basketçilerimizle üçlü..

[video=youtube;Yu0FO25btA8]https://www.youtube.com/watch?v=Yu0FO25btA8[/video]

Üst Alt