BBL 11/12 H:5 | Galatasaray MP 61-69 A.Efes | Maç Sonucu | 13 Kasım - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:5 | Galatasaray MP 61-69 A.Efes | Maç Sonucu | 13 Kasım

Cevap: BBL 11/12 H:5 | Galatasaray MP 61-69 A.Efes | Maç Sonucu | 13 Kasım

Full bir salon,güzel ortam hakikaten beklemiyordum.Ha bence tribün anlamında son 5 dakika hariç yeterli baskıyı yapamadık,fark 14 olunca salonu terk eden maçı bırakanları da gördük evet ilgi güzel ama basketbol bilinci anlamında daha yolumuz varmış.

Çok iyi mücadele ettik zaten topa atlayan üç oyuncumuz falan taraftar bir şekil hak edenin yanında oluyor.Shipp'de bir durgunluk vardı bugün yani ilk beş başlamadı diye tavırsa bu takımın ortamına yakışmaz.Zaza adına çok sevindim sahada olduğu anlarda çok fark ettirdi.

Taraftar maça gelmesin diye çabalayan bir yönetim var;kombine alanların girişi sorun,maçtan çıkınca bütün salonu tek kapıdan çıkartmak sorun daha önce yazdığımız sorunlarda aynen devam ediyor,insanları soğutmak için her şey yapılıyor hayır yine destek olmaya devam edilir ama bu yapılanlar da bir yere yazılıyor elbet bir gün çıkar.

Salondan gelenler takımdan çok umutlu.. Zaten maç sonuda ayakta alkışladılar. Çünkü elimizden geleni yaptık. Hele o topa 3 kişinin atlaması yokmu..Daha bu takıma ne denir. HELAL OLSUN !!

Full bir salon,güzel ortam hakikaten beklemiyordum.Ha bence tribün anlamında son 5 dakika hariç yeterli baskıyı yapamadık,fark 14 olunca salonu terk eden maçı bırakanları da gördük evet ilgi güzel ama basketbol bilinci anlamında daha yolumuz varmış.

Çok iyi mücadele ettik zaten topa atlayan üç oyuncumuz falan taraftar bir şekil hak edenin yanında oluyor.Shipp'de bir durgunluk vardı bugün yani ilk beş başlamadı diye tavırsa bu takımın ortamına yakışmaz.Zaza adına çok sevindim sahada olduğu anlarda çok fark ettirdi.

Taraftar maça gelmesin diye çabalayan bir yönetim var;kombine alanların girişi sorun,maçtan çıkınca bütün salonu tek kapıdan çıkartmak sorun daha önce yazdığımız sorunlarda aynen devam ediyor,insanları soğutmak için her şey yapılıyor hayır yine destek olmaya devam edilir ama bu yapılanlar da bir yere yazılıyor elbet bir gün çıkar.

Sen onu bırak giden gider gitmiyim biz tüm takımı alkışlarken bu takıma küfür edenler cıktı yaa saldırıyordum nerdeyse hepsine

Bu takıma küfür etmek ne demek yaa... Canla başla mücadele eden son topa kadar yer sürünen topa atlayaarak işini yapan adamlara cocuklara küfür eden vardı bana koyan bu oldu...

Gerçekten böle seyirci olacaksa olmasın abi ben kemik basketbol taraftarıyla ortalama 4 5 bine oynayayım yeter ayıptır günahtır....

Bi de bir kaç sayfa gerilere gittim sallayanlar olmus tek oyuncuya giydiren olmus ah ne güzel....

Unutulan o kadar çok şey var ki....

Salondan gelenler takımdan çok umutlu.. Zaten maç sonuda ayakta alkışladılar. Çünkü elimizden geleni yaptık. Hele o topa 3 kişinin atlaması yokmu..Daha bu takıma ne denir. HELAL OLSUN !!

Ben bu takımdan daha extrasını beklemem zaten emrak bende alkışladım hemde avuclarım patlayana kadar.... Arma ve formanın hakkını veriyorlar biliyorlar degerini yenilseler bile mücadele ediyorlar SEVİYORUZ hepsini....

Sen onu bırak giden gider gitmiyim biz tüm takımı alkışlarken bu takıma küfür edenler cıktı yaa saldırıyordum nerdeyse hepsine

Bu takıma küfür etmek ne demek yaa... Canla başla mücadele eden son topa kadar yer sürünen topa atlayaarak işini yapan adamlara cocuklara küfür eden vardı bana koyan bu oldu...

Gerçekten böle seyirci olacaksa olmasın abi ben kemik basketbol taraftarıyla ortalama 4 5 bine oynayayım yeter ayıptır günahtır....

Geçen seneki final serisini de hatırlarsan yine o 4-5 bin kişi salonda kalıp takımı alkışlamıştı,tribünün doluluğuna veya maç sonu alkışlamalara bakma hem destek hem sahiplenme anlamında gayette kötüydük.Tabii bunları maça biletsiz adam sokanlara sormak lazım.

lakovic reistir ama bu macta sıvadı kabul etmek lazım.

Geçen seneki final serisini de hatırlarsan yine o 4-5 bin kişi salonda kalıp takımı alkışlamıştı,tribünün doluluğuna veya maç sonu alkışlamalara bakma hem destek hem sahiplenme anlamında gayette kötüydük.Tabii bunları maça biletsiz adam sokanlara sormak lazım.

Hatırlamazmıyım sadece fenere küfretmek için gelen insanlar topluluydu o maçlar :D o 4 bin kişi içindeydim ve insallah hep o kemik kadro içinde olacam....Sende onlardansında bi görüp tanışmak nasip olmadı belki de tribünde omuzomuzayız ama bi göremedim tanısamadım seninle....

Hatırlamazmıyım sadece fenere küfretmek için gelen insanlar topluluydu o maçlar :D o 4 bin kişi içindeydim ve insallah hep o kemik kadro içinde olacam....Sende onlardansında bi görüp tanışmak nasip olmadı belki de tribünde omuzomuzayız ama bi göremedim tanısamadım seninle....

İnşallah olur :),okuldan fırsat buldukça maçlara gitmeye çalışıyorum özellikle bayan takımı yani geçen sene derse girmeyip Spartak maçına gittiğimi bilirim.:eek:

İnşallah olur :),okuldan fırsat buldukça maçlara gitmeye çalışıyorum özellikle bayan takımı yani geçen sene derse girmeyip Spartak maçına gittiğimi bilirim.:eek:[/QUOTE gecen sene bende o maca gitmiştim . bütün bayan maçlarına geliyorum nerdeyse bayan takımımız benim için çok çok erkek takımından bile değerlidir

bu gordon ilk geldiginde skorda yapıyordu. şimdi duruldu. sonlarda yaptıgı sacma fauller macı bitirdi. asıl iş ilk yarıda son 5 dakka kala efesin 4 faulu varken zaza gibi zorlayan adam varken andricle oynanamızdı. o ara cok sayı yedik. barac andrice bukadar üstün gelmişken bizim hocanın hic cıkartmaması büyük hataydı. o 5 dakkada hic faul yaptıramadık.

maça gittim müthiş atmosfer yaptık oyuncularımızı iyi mücadele ettiklerinden dolayı kutluyoruma ama kesinlikle iyi oynamadılar kötü oynadık shumpert eender ship 4 5 tane bombos antrenman üçlüğü kaçırdı bunları atamassak yenilmemiz normal bu takım düzelir her oyuncu yeri geldiğinde katkı verirde su songaila kim aldı allah aşkına ya bu kadar saçma bir transfer olamaz futbolun rierası adamların 4 numarası savanovic ersan bizim songaila onların ki kadar olmasada bizim iyi bir 4 numara bulmamız lazımdı

İnşallah olur :),okuldan fırsat buldukça maçlara gitmeye çalışıyorum özellikle bayan takımı yani geçen sene derse girmeyip Spartak maçına gittiğimi bilirim.:eek:

Bende 2 senedir kacırdıgım maç sayısı 5 dir bilemedin 6 kadın da erkekte bu sene erkekte kacırmadım bayandan carsamba ilk maçımdı :D

Sen okuldan ben de parasızlıktan maçlara gidemiyorum :D işssiz olunca :D

61 sayı nedir ya? bu kadar destek, bu kadar coşku. şaka gibi. Bu lakovic denilen yıldızcık nerde? jerry bile senden çok daha iş yapıyordu bu takımda. Telekom'daki washington'u alsak penetreleriyle bu atmosferde bu maçı uçururdu. Yazık günah be. Böyle atmosferde panathinaikos,partizan filan oynuyor. Hala taraftar oyuncu topa uçtu diye seviniyor. Basketbol adına ne vardı ki sahada? andric,shipp,lucas,lakovic,songaila bunların hiçbiri takıma seviye atlatamaz, atlatamıyor da zaten.

Yine yanlış, ucuz transfer politikaları, takım içi denge geyiği ve şişirilen hedefler. Bir de bu lucas denilen arkadaş nedir yahu? Tam ucuz beko basketbol ligi amerikalısı. Sahada ne yaptığı belli değil, ne penetre var, ne şut var. Sırf defans yapıyor diye de bir adam alınmaz ki. Taraftar çok daha iyi bir takım hakediyor. hala takımı shumpert sırtlayacak diye bekleniyor. Geçen seneden hiçbir ders çıkarılmamış. Sürekli geriden gelen, hücumda alternatifsiz,pasif bir takım var. Çok daha iyi oyuncular alınabilirdi. Neyse kısaca desteğe devam ama bu takımdan şampiyonluk adına ümidin kırıntısı yok bende.

millet ne cabuk unutmuş feneri yenmemizi eurolig elemelerini ayıp ya

61 sayı nedir ya? bu kadar destek, bu kadar coşku. şaka gibi. Bu lakovic denilen yıldızcık nerde? jerry bile senden çok daha iş yapıyordu bu takımda. Telekom'daki washington'u alsak penetreleriyle bu atmosferde bu maçı uçururdu. Yazık günah be. Böyle atmosferde panathinaikos,partizan filan oynuyor. Hala taraftar oyuncu topa uçtu diye seviniyor. Basketbol adına ne vardı ki sahada? andric,shipp,lucas,lakovic,songaila bunların hiçbiri takıma seviye atlatamaz, atlatamıyor da zaten.

Yine yanlış, ucuz transfer politikaları, takım içi denge geyiği ve şişirilen hedefler. Bir de bu lucas denilen arkadaş nedir yahu? Tam ucuz beko basketbol ligi amerikalısı. Sahada ne yaptığı belli değil, ne penetre var, ne şut var. Sırf defans yapıyor diye de bir adam alınmaz ki. Taraftar çok daha iyi bir takım hakediyor. hala takımı shumpert sırtlayacak diye bekleniyor. Geçen seneden hiçbir ders çıkarılmamış. Sürekli geriden gelen, hücumda alternatifsiz,pasif bir takım var. Çok daha iyi oyuncular alınabilirdi. Neyse kısaca desteğe devam ama bu takımdan şampiyonluk adına ümidin kırıntısı yok bende.

neden efes gibi bi takıma yenildik diye dimi?

Yine mi sen ya? Allahtan taraftarimiz senin gibi vefasiz, atip tutan, hicbirsey bilmeyen bir topluluk degil. Biz gecmisimizi de biliriz. 2 sene evvel insallah düsmeyiz diye dua ettigimizi de biliriz. Sen yürümeyi ögrenmeden ucmaya kalkanlardansin. Bu takimin 1 sene icinde geldigi noktayi göremeyecek kadar kör ve art niyetli bir insansin.

Biz kadromuzun Efes hatta Ülker´den kalite olarak hala daha asagisinda oldugunu bildigimiz icin, bu mücadeleden dolayi gurur duyuyoruz. Oktay Mahmuti´nin 3 senelik plani oldugunu biliyoruz. Amacina 3. senesinde ulasacagini biliyoruz. Efes gibi, Ülker gibi basketbol sirketlerini 1 senede yakalayamayacagimizi biliyoruz. Ama terletiyoruz. Bazen yeniyoruz, bazen kaybediyoruz.

Sen kimsin ya? Cakma Galatasarayli. Gizli Fenerbahceli. Yermiyiz senin bu ayaklarini?

61 sayı diyerek gecmeyin sadece macın tekrarını bulup izleyin. Bakın görün neler neler kacırmısız.

Mac içerisinde cok iyi savunma yaptığımız gibi fena da hücum etmedik. Sadece pozisyonları bitiremediğimizden kaybettik ki neredeyse her 5 hücumda 3 kere bos atısı bulduk fakat yüzdemiz cok düsüktü.

Müthiş şanssızdık.

Üst Alt